Суд у Росії заарештував активіста Костянтина Котова, який допомагав українським морякам

12 серпня активіста доставили до Слідчого комітету, йому пред'явили звинувачення за статтею про неодноразові порушення на мітингах (212,1 КК). Ваші новини >>  14.08.2019 18:29

Активіста затримали на акції після мітингу 10 серпня і доставили в відділу внутрішніх справ РФ «Соколина гора», після цього його відпустили під зобов'язання про явку.

12 серпня активіста доставили до Слідчого комітету, йому пред'явили звинувачення за статтею про неодноразові порушення на мітингах (212,1 КК). У 2016 році по ній був засуджений Ільдар Дадін, але в 2017 році вирок скасували.

Нагадаємо, 27 липня у Москві відбувся несанкціонований мітинг з вимогою допустити незалежних кандидатів до виборів у Московську міську думу. Силовики затримали майже 1 400 людей.

Також під час неузгодженої з владою акції в Москві 3 серпня силовики затримали сотні людей. Надвечір повідомлялося про понад 800 затриманих, а зранку 4 серпня стало відомо про тисячу.

Крім того, під час санкціонованої акції 10 серпня у російських містах правоохоронці затримали 325 людей.

Джерело:Громадське

Пресненський суд Москви заарештував на два місяці активіста Костянтина Котова, який допомагав українським морякам. Йому пред'явили звинувачення за кримінальною статтею про неодноразові порушення на мітингах.

Як повідомляє «Дождь», арешт Котова - перше подібне рішення за цією статтею.

Після оголошення рішення суду в залі засідань почали кричати «Ганьба».

Час.ua

ФОТО:

Єдність: Суд у Росії заарештував активіста Костянтина Котова, який допомагав українським морякам Ваші новини: Суд у Росії заарештував активіста Костянтина Котова, який допомагав українським морякам

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Суд у Росії заарештував активіста Костянтина Котова, який допомагав українським морякам»

Смотри также:

Калейдоскоп событий