обновлено
20.08.2019
01:57

Метки сюжета

Чинний склад уряду не погоджуватиме звільнення Кличка - прес-секретар Гройсмана

Звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади очільника Київської міської державної адміністрації чинний склад Кабінету міністрів розглядати не буде. Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. UATV >>  14.08.2019 11:18

Чинний склад Кабінету міністрів не буде розглядати питання погодження звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомив прес-секретар прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Василь Рябчук на своїй сторінці у Facebook.

«Колеги-журналісти, відповідаю всім одразу. Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. Прийнято рішення, що чинним складом уряду розглядатись воно не буде», - заявив він.

День

ФОТО:

Зеркало недели (газета): Чинний Кабмін не буде погоджувати звільнення Кличко — прес-секретар Гройсмана Интерфакс-Украина: Чинний склад уряду не погоджуватиме звільнення Кличка - прес-секретар Гройсмана Ракурс: Чинний уряд не буде звільняти Кличка — прес-секретар Гройсмана День: Чинний склад уряду відмовився розглядати питання звільнення Кличка

Другие новости темы:


Еще ссылки (6) про «Чинний склад уряду не погоджуватиме звільнення Кличка - прес-секретар Гройсмана»

Смотри также:

Калейдоскоп событий