У США підготували другий пакет санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів

Другий пакет санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів підготував Держдеп США. Другий пакет санкцій є частиною розширеної стратегії щодо Росії. Gottstat.com >>  16.05.2019 12:25

За її словами, нові обмеження – частина розширеної стратегії щодо Росії.

27 серпня Вашингтон ввів у дію перший пакет американських санкцій проти Росії, впроваджених через хімічну атаку у Британії. На першому етапі під заборону потрапив експорт технологій, що можуть використовуватись у військових цілях.

Другий пакет санкцій може зокрема містити повну заборону на експорт в РФ американських товарів, обмеження імпорту російських товарів в США, зниження рівня дипломатичних відносин, заборона на авіаперевезення державними компаніями.

Держдеп США відправив державному секретарю Майку Помпео та президенту Дональду Трампу другий пакет санкцій у справі про отруєння в Солсбері екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це на слухання в Сенаті заявила заступник держсекретаря Андреа Томпсон, передає “Радіо Свобода”.

День

ФОТО:

5 канал: У США підготували другий пакет санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів Gottstat.com: Отруєння Скрипаля: Держдеп США підготував другий пакет санкцій проти РФ

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У США підготували другий пакет санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів»

Смотри также:

Калейдоскоп событий