Український консул у Варшаві взяла під опіку дитину загиблого журналіста Кисіля

Випадки взяття під консульську опіку дітей громадян України є доволі рідкісними. Єдність >>  13.01.2019 15:00

За її словами, взяти під опіку дитину дозволяє 31-ша стаття консульської конвенції між Україною і Республікою Польща. Вона передбачає, що консульська посадова особа має право взяти під консульську опіку малолітню дитину у випадку, якщо склалася ситуація, під час якої батьки не можуть опікуватися дитиною. В іншому випадку дитина могла б потрапити до дитячого будинку і її опікунство мав би встановлювати суд.

За словами консула, випадки взяття під консульську опіку дітей громадян України є доволі рідкісними.

Дипломат повідомила, що матір дитини, яка перебуває у важкому стані, вдалося перевезти з міста Радом до Варшави, де вона й надалі перебуватиме на лікуванні.

За її словами, тіла загиблих Романа та його матері Надії буде транспортовано в Україну на початку наступного тижня – у вівторок-середу, після оформлення усіх необхідних документів.

Керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Криса взяла під консульську опіку однорічну Софійку - дитину загиблого у ДТП в Польщі українського журналіста Романа Кісіля, матір якої перебуває у важкому стані в лікарні.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Нам вдалося взяти під консульську опіку маленьку Софійку. Ми забрали її з лікарні і відвезли до Варшави, де вона перебуває з бабусею”,- повідомила консул.

День

ФОТО:

День: Консул України у Варшаві взяла під опіку дитину загиблого журналіста Ваші новини: Дитина загиблого журналіста тепер під опікою консула в Польщі Єдність: Консул України у Варшаві взяла під опіку дитину загиблого журналіста

Другие новости темы:


Еще ссылки (4) про «Український консул у Варшаві взяла під опіку дитину загиблого журналіста Кисіля»

Смотри также:

Калейдоскоп событий