обновлено
24.01.2019
00:45

Метки сюжета

Денісова звернулася до російського омбудсмена через погіршення здоров

За останні два місяці це вже третє моє звернення до неї щодо забезпечення дотримання прав Станіслава. 5 канал >>  11.01.2019 16:35

“Від утримуваного в Російській Федерації політв’язня Станіслава Клиха тривожні новини. Його мама Тамара Клих повідомила, що стан здоров’я її сина погіршується, а ніякої необхідної медичної допомоги він не отримує. Нещодавно його помістили до лікарні, проте відразу повернули до в’язниці”, - йдеться у повідомленні Денісової.

За інформацією Денісової, Станіслав скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами та підозрює ймовірне захворювання на рак шкіри. Він хотів, щоб його обстежили, але, як повідомила його мама, лікарі взяли у нього на аналіз лише кров та сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили та повернули в тюремні стіни.

Також Тамара Клих повідомила про те, що Станіслав не отримує листи від рідних, хоча йому пишуть двічі на місяць.

“Я терміново звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для забезпечення Станіслава Клиха належною медичною допомогою та відповідним лікуванням, а також щодо дотримання права на спілкування. За останні два місяці це вже третє моє звернення до неї щодо забезпечення дотримання прав Станіслава. Чекатиму на відповіді”, - написала Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова попросила російську колегу вжити заходів для надання належної медичної допомоги українському політв’язню Станіславу Клиху та забезпечення його прав.

Про це Людила Денісова написала на своїй сторінці Facebook.

Крім того, Денісова просить омбудсмена Росії Тетяну Москалькову сприяти дотриманню права Клиха на листування.

День

ФОТО:

Главком: Денісова звернулася до російського омбудсмена через погіршення здоров’я Клиха День: Денісова втретє звернулася до Москалькової щодо забезпечення прав Клиха Unn.com.ua: Політв’язень Станіслав Клих підозрює у себе рак шкіри 5 канал: Стан здоров

Другие новости темы:


Еще ссылки (4) про «Денісова звернулася до російського омбудсмена через погіршення здоров'я Клиха»

Смотри также:

Калейдоскоп событий