Молдова передала Україні головування в ГУАМ

Організація за демократію та економічний розвиток ГУАМ - регіональне об'єднання чотирьох держав: Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова. Главком >>  07.12.2018 00:59

"Переконаний, що традиція, яка існує в рамках ГУАМ, працювати на основі консенсусу дась змогу державам-членам Організації продовжити плідну та взаємовигідну співпрацю, як на регіональному, так і на міжнародному рівні", - заявив глава МЗС Молдови Тудор Ульяновський.

Глава молдавського зовнішньополітичного відомства побажав успіху своїм українським колегам, висловив сподівання, що організація продовжить курс на поглиблення економічного та гуманітарного співробітництва на користь народів цих держав.

Учасники засідання вітають першу зустріч, що відбулася у Мілані, у форматі "ГУАМ+Канада".

 

Республіка Молдова передала Україні головування в Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

Про це поінформували у прес-службі Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови за підсумками засідання глав зовнішньополітичних відомств країн ГУАМ, що відбулося на полях засідання Міністерської ради ОБСЄ у Мілані, передає Укрінформ.

День

ФОТО:

Зеркало недели (газета): Молдова передала Україні головування в ГУАМ Unn.com.ua: Україна очолила ГУАМ Радіо Свобода: Молдова передала Україні головування в ГУАМ Главком: Молдова передала Україні головування в ГУАМ

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Молдова передала Україні головування в ГУАМ»

Смотри также:

Калейдоскоп событий