Глава держави підписав закон щодо забезпечення збору даних для декларування об'єктів оподаткування

Ухвалення закону було зумовлене складною ситуацією, що виникла у зв'язку з пандемією COVID-19 і запровадженням обмежувальних заходів, пов'язаних з її поширенням у світі.

Документ передбачає впровадження прозорих і деталізованих механізмів реалізації положень щодо обмежень, запроваджених для запобігання ухиленню від оподаткування; визначення чітких та зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, а також надання платникам податків достатнього часу для забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування відповідних об'єктів оподаткування.

Офiцiйно () fulldate, 12:56

The post Зеленський підписав зміни до Податкового кодексу appeared first on Рубрика.


Документ містить положення щодо коригування фінансового результату до оподаткування щодо операцій, які не мають ділової мети, уточнює особливості справляння акцизного податку та особливості оподаткування прибутку контрольованої іноземної компанії. "Таким чином забезпечується зменшення навантаження на бізнес щодо сплати податків та створюються механізми для залучення нових інвестицій, виведення економіки з тіні, що приведе до збільшення доходів як державного, так і місцевих бюджетів".


Нагадаємо, законом пропонується: Відкласти оподаткування контрольованих іноземних компаній (КІК) з 2021 на 2023 рік;


Нагадаємо, в Україні пропонують збільшити податки для сировинної галузі агросектору.


Фото сюжета