TBpeopleUkraine шукає консультанта з інформаційного супроводу

забезпечення своєчасного розміщення повної та достовірної інформації про поточну та заплановану діяльність організації; на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір.

Завдання в рамках напрямку: формування бази даних ЗМІ: співпраця з національними та регіональними медіа, комунікація з представниками ЗМІ; написання, редагування та публікація інформаційних повідомлень, анонсів, релізів та ін. матеріалів; адміністрування та підтримка сайту організації, сторінок у соціальних мережах: робота в адміністративній панелі сайту, ведення сторінки у Facebook; розробка комунікаційної стратегії організації та медіа-плану; забезпечення своєчасного розміщення повної та достовірної інформації про поточну та заплановану діяльність організації; підготовка та розсилка дайджестів з метою інформування членів спільноти про заплановані заходи; участь в організації івентів.


Благодійна організація TBpeopleUkraine спільно з Благодійною організацією 100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ оголошує конкурс на вакансію Консультант з інформаційного супроводу у рамках проекту Сталість.

Gurt.org.ua (gurt.org.ua) fulldate, 27.04.2020 17:28