У Таллінні проходить зустріч президентів України та Естонії (відео)

Президент України Володимир Зеленський та Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд зустрілися сьогодні в Таллінні під час офіційного візиту Президента України до Естонії.

Главком приводить текст заяви повністю: Спільна заяваПрезидента України Володимира Зеленського таПрезидента Естонської Республіки Керсті Кальюлайд 26 листопада 2019 року м. Таллінн Президент України Володимир Зеленський та Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд зустрілися сьогодні в Таллінні під час офіційного візиту Президента України до Естонії.


Нагадаємо, Володимир Зеленський розповів про ціль поїздки в Естонію та Литву.


Президент Кальюлайд підтвердила намір Естонії продовжувати підтримку програми реформ в Україні та наголосила на важливості верховенства права як наріжного каменя розвитку та успіху України.


Президент Зеленський підкреслив важливість гуманітарної, фінансової, технічної та іншої допомоги, яку надає Естонія, зокрема здійснення медичної реабілітації українських військовослужбовців, поранених на Донбасі.


Президент Кальюлайд підтвердила незмінність підтримки суверенітету й територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів.


Фото сюжета