Столична влада відмовилася від розважальної програми під час святкування Дня Незалежності - КМДА

За дорученням Голови КМДА Віталія Кличка перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення у столиці Дня Державного Прапора України та 23-ої річниці Незалежності України.

Ігор Ніконов запропонував відмовитися цього року від звичного формату святкування Дня Незалежності і не проводити розважальних та концертних заходів у місті, які зазвичай відбувалися у попередні роки 23-24 серпня.


Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов на нараді з питань підготовки до святкування в столиці Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці Незалежності доручив головам районних адміністрацій забезпечити належний благоустрій території районів, надати пропозиції заходів щодо гідного вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, встановити на їхню честь пам'ятні знаки та меморіальні дошки, провести відповідні інформаційно-просвітницькі заходи. Він також додав, що безпека киян і жителів столиці під час проведення 23-ї річниці Незалежності України є пріоритетним завданням для столичної влади.


загрузка...

Фото сюжета