УІНП за гроші фонду "Відродження" створить портал, присвячений злочинам рашистів

Це понад 20 тисяч кримінальних правопорушень, серед іншого воєнні злочини та злочини проти людяності.

У Офісі Президента було підписано меморандум про співпрацю задля консолідації зусиль щодо збереження задокументованих фактів про злочини на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької й Луганської областей, що передбачає створення відповідного інтернет-порталу.


Виконавчий директор Міжнародного фонду Відродження Олександр Сушко вважає, що створення такого порталу допоможе Україні більш систематизовано доносити до міжнародної спільноти інформацію про злочини та події на тимчасово окупованих територіях.


Заступник Генерального прокурора України Гюндуз Мамедов нагадав, що з 2014 року правоохоронні органи України та органи прокуратури фіксують і розслідують злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях України.


Меморандум про співпрацю задля консолідації зусиль щодо збереження задокументованих фактів про злочини на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької й Луганської областей, що передбачає створення відповідного інтернет-порталу, підписали Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Офіс Генерального прокурора, Український інститут національної пам'яті, Міжнародний фонд «Відродження» та Центр дослідження безпекового середовища «Прометей».


Це понад 20 тисяч кримінальних правопорушень, серед іншого - воєнні злочини та злочини проти людяності.

RUpor.info (rupor.info) fulldate, 18:45

загрузка...

Фото сюжета