Центральний вокзал у Києві почнуть патрулювати поліцейські

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейських запідозрили у прикриванні злочинів ромів на вокзалі Unn.com.ua >>  19.01.2019 22:15

Кравцов також додав, що бійці підрозділу ТОР також забезпечуватимуть безпеку громадян не лише на вокзалі, а й у поїздах, що прибувають на станцію Київ-Пасажирський.

Прес-служба повідомляє, що на центральному вокзалі Сервісна служба Нацполіції розташовуватиметься в декількох приміщеннях. Їх облаштовано необхідними меблями та обладнанням. Також на вокзалі встановлено камери відеоспостереження з елементами інтелектуальної відеоаналітики.

Працівники Сервісної служби Нацполіції також здійснюватимуть прийом заяв від громадян про скоєння злочинів.

В "Укрзалізниці" зазначили, що внаслідок ліквідації у 2015 році транспортної поліції, яка відповідала за правопорядок на вокзалах та в поїздах, функціонування чергової частини на території центрального вокзалу було припинено.

"Це позначилося на оперативності реагування поліції на випадки правопорушень на території вокзалу та в поїздах", - зазначили в прес-службі, запевнивши, що зі створенням Сервісної служби Нацполіції на вокзалі допомога правоохоронців пасажирам надаватиметься оперативніше.

Разом з тим, Кравцов у Facebook повідомив, що "Укрзалізниця" прибрала частину кіосків із гральними закладами біля центрального вокзалу.

"Вчора домовились з міською владою Києва знести так звані "гральні салони" біля центрального вокзалу. Ви їх точно бачили - з яскравими наліпками про "виграші". Вони там працювали не один рік. Свою частину роботи ми виконали до 19.00… Передаємо естафету міській адміністрації і Кличко - мер. МАФи на вашій стороні поки працюють", - зазначив він.

Із 20 січня на центральному залізничному вокзалі в Києві почне працювати Сервісна служба Нацполіції.

Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов, йдеться на сайті перевізника.

"Уже з 20 січня на головному залізничному вокзалі столиці функціонуватиме Сервісна служба Національної поліції. Вона відповідатиме за громадський порядок на вокзалі, її завдання – попереджувати випадки хуліганства, крадіжок та інші злочини. Цілодобове патрулювання вокзалу здійснюватимуть бійці спецпідрозділу з охорони громадського порядку (ТОР)", – зазначив Кравцов.

За його словами, залучення правоохоронців до патрулювання вокзалу станції Київ-Пасажирський пов’язане зі збільшенням випадків жебракування, перебування на вокзалі осіб без постійного місця проживання, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушеннями.

День

ФОТО:

Главком: Центральний вокзал у Києві почнуть патрулювати поліцейські Unn.com.ua: Київський залізничний вокзал цілодобово патрулюватимуть поліцейські

Калейдоскоп событий