Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

Брюховичі 222,1 тис. грн.

Брюховичі 222,1 тис. грн. За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету м. Львова на 2019 рік, у тому числі: управлінню освіти для оплати послуг на забезпечення функціонування закладів загальної середньої освіти пропонується збільшити видатки на суму 400,0 тис. грн за рахунок зменшення інших видатків, передбачених на підготовку кадрів професійно-технічними закладами та іншими закладами освіти;управлінню персоналом з метою ефективного використання коштів пропонується збільшити видатки на оплату послуг, крім комунальних, на суму 39,5 тис. грн. за рахунок зменшення видатків на заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку.


Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР було затверджено рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік».


Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР було затверджено рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік».


Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: Відповідно до розпоряджень Львівської обласної державної адміністрації щодо міжбюджетних трансфертів міському бюджету Львова передбачена субвенція з місцевого бюджету на надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних сімей в сумі 311,8 тисячі гривеньта субвенція з обласного бюджету Львівської області на виконання інвестиційних проектів в сумі 1172,1 тисячі гривень, у тому числі для бюджету селища Брюховичі 222,1 тисячі гривень.


Фото сюжета