Кабмін відклав до 28 листопада набуття чинності нового порядку перетину лінії розмежування на Донбасі

Однак, отримавши численні звернення громадян та проаналізувавши ситуацію, Мінветеранів прийняло рішення про необхідність відстрочити набуття чинності цих правил.

У липні повідомлялося про те, що Кабінет міністрів затвердив новий порядок перетину лінії розмежування в Донбасі , ввівши нові підходи до процедури переміщення осіб і товарів.


Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ухвалив рішення відкласти до 28 листопада набуття чинності постанови "Про затвердження порядку в'їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій", повідомила прес-служба Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.


У міністерстві нагадали, що згідно з цією постановою, з 29 жовтня повинні були змінитися правила перетину контрольно-пропускних пунктів між тимчасово окупованими територіями і підконтрольними української влади територіями для дітей до 14-ти років (за новими правилами при перетині лінії розмежування діти повинні були б мати закордонний паспорт).

Рубрика (rubryka.com) fulldate, 16.10.2019 18:12

Фото сюжета