Центрвиборчком зареєстрував вже 43 міжнародних спостерігачів на виборах

"Розглянувши відповідне звернення, Комісія зареєструвала 19 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", - розповіли в Центрвиборчкомі. Таким чином, станом на 13 червня ЦВК зареєстровано 43 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України. День >>  13.06.2019 21:26

"Розглянувши відповідне звернення, Комісія зареєструвала 19 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", - розповіли в Центрвиборчкомі.

Таким чином, станом на 13 червня ЦВК зареєстровано 43 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України.

Центральна виборча комісія у четвер зареєструвала ще 19 офіційних міжнародних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ЦВК.

День

ФОТО:

День: ЦВК зареєструвала вже 43 міжнародних спостерігачів на виборах

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Центрвиборчком зареєстрував вже 43 міжнародних спостерігачів на виборах»

Калейдоскоп событий