Інкасація готівки з декількох РРО по одній відомості: чи можна так?

Читайте також статтю "Оприбуткування готівки у відокремленому підрозділі: що потрібно знати" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Документом, що свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки у касі та є підтвердженням оприбуткування готівки у касі суб'єктів господарювання, є: квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, підписана відповідальними особами банку та засвідчена відбитком печатки банку; квитанція/чек банкомата чи програмно-технічного самообслуговування; примірник супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою), засвідчений підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача; чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів. Таким чином ДФС вважає, що у разі проведення інкасації коштів з господарської одиниці (магазину, тощо) при наявності декількох або більше РРО складається одна супровідна відомість до сумки з готівкою, засвідчена підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача.

Бухгалтер.UA (buh.ligazakon.net) fulldate, 14.01.2019 14:41

4) чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів. Таким чином ДФС вважає, що у разі проведення інкасації коштів з господарської одиниці (магазину, тощо) при наявності декількох або більше РРО складається одна супровідна відомість до сумки з готівкою, засвідчена підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача.