В Укрпошті знову заявили, що припинять доставку пенсій, якщо уряд не встановить вищий тариф

Зазначимо, що це вже не перша вимога Укрпошти щодо підвищення тарифів на доставку пенсій.

У компанії пропонують уряду затвердити підвищений тариф на доставку пенсій або винести доставку пенсій на відкритий тендер серед приватних поштових операторів.«Це має бути на ринкових умовах, визначених у відкритому тендері, а не з регульованим тарифом чи виписаною під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу». Він також додав, що підвищення тарифу Укрпошти є вагомою умовою залучення компанією іноземних інвестицій.


Якщо уряд не ухвалить рішення про підвищення тарифу на доставку пенсій до економічно обґрунтованого рівня, то Укрпошта припинить доставку пенсій тим пенсіонерам, які не мають банківського рахунку.

Погляд (www.poglyad.tv) fulldate, 11.07.2019 10:51

В Укрпошті заявляють, що чинний тариф на доставку пенсій збитковий, том у разі, якщо до 1 вересня 2019 року уряд не встановить новий тариф, то державна компанія припинить доставку пенсій.

Unn.com.ua (www.unn.com.ua) fulldate, 11.07.2019 10:54

"Я завчасно попереджаю Вас, міністерство соціальної політики та Пенсійний Фонд України про те, що з 1 січня 2020 року Укрпошта не буде доставляти пенсії по нинішньому збитковому тарифу", - йдеться у листі голови Укрпошти.

Бизнес UA (businessua.com) fulldate, 11.07.2019 12:32

Пенсіонерам, які не мають банківського рахунку, Укрпошта припинить доставку пенсій.

Бизнес UA (businessua.com) fulldate, 11.07.2019 12:32