За кошти міського бюджету відремонтують покрівлю будинку на вул. Виговського і підпірну стінку на вул. Науковій

Також потрібно виділити Франківській районній адміністрації 1 млн. 466 тис грн для виведення з аварійного стану основних несучих конструкцій елементів бетонної підпірної стінки на вул. Науковій, 7а, доповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Також потрібно виділити Франківській районній адміністрації 1 млн. 466 тис грн для виведення з аварійного стану основних несучих конструкцій елементів бетонної підпірної стінки на вул. Науковій, 7а, доповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук. відео: Андрій Андрух


Виконавчий комітет прийняв рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова», відповідно до якого 214 тис. грн буде спрямовано на ремонт покрівлі будинку на вул. Виговського, 37 і 1 млн. 466 тис. грн - на ремонт підпірної стінки на вул. Науковій, 7а. «Пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) Залізничній районній адміністрації кошти в сумі 214 тис. грн. на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану м'якої покрівлі житлового будинку № 37 на вул. І. Виговського.