Хлорпірифос у готовій продукції

Оскільки визначення залишкових кількостей хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу у продукції - must have для реалізації врожаю за кордоном.

Оскільки визначення залишкових кількостей хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу у продукції - must have для реалізації врожаю за кордоном.


А вже у лютому того ж року держави-члени схвалили пропозицію щодо зниження максимально допустимих рівнів (MRL) залишків хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу в продуктах харчування та кормах до найнижчого рівня, який можна виміряти, - 0,01 мг/кг. «Хлорпірифос і хлорпірифос-метил є інсектицидами, що використовуються для боротьби з комахами-шкідниками при вирощуванні широкого спектра культур, які людина щодня вживає в їжу, - зернових, кукурудзи, сої, яблук, динь, полуниці та ін.; крім того, хлорпірифос-метил також застосовують для обробки зерна злакових культур, що зберігається, і порожніх складів, - розповідає керівник сервісно-аналітичного центру «Інституту здоров'я рослин» Ірина Перехрест. - Й оскільки в Україні ці діючі речовини не підпадають під заборону, їх залишкові кількості в продуктах можуть перевищувати 0,01 мг/кг.


Довідково: З питань продажу та співпраці звертатись: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, просп.


"Хлорпірифос і хлорпірифос-метил є інсектицидами, що використовуються для боротьби з комахами-шкідниками при вирощуванні широкого спектра культур, які людина щодня вживає в їжу, - зернових, кукурудзи, сої, яблук, динь, полуниці та ін.; крім того, хлорпірифос-метил також застосовують для обробки зерна злакових культур, що зберігається, і порожніх складів, - розповідає керівник сервісно-аналітичного центру Інституту здоровя рослин Ірина Перехрест. - Й оскільки в Україні ці діючі речовини не підпадають під заборону, їх залишкові кількості в продуктах можуть перевищувати 0,01 мг/кг.


загрузка...

Фото сюжета