Скасування доплат та підвищень зарплат вчителям неприпустиме: Профспілка висловлює протест

Такі пропозиції засвідчують про наміри згортання законодавчо встановленої зарплатної гарантії педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

Профспілка висловлює протест проти ревізії статті 24 закону «Про повну загальну середню освіту» з намірами скасувати всі підвищення та доплати вчителям та іншим педагогічним працівникам, окрім класного керівництва, перевірки навчальних робіт учнів та доплат за наукові ступені та вчені звання. Від таких рішень найбільше постраждають висококваліфіковані педагоги, які мають право на підвищені ставки заробітної плати за педагогічні звання, а також надбавки за почесні звання.

Всеосвіта (vseosvita.ua) fulldate, 07.09.2020 14:15

Профспілка вимагає від владних структур недопущення такої реформації оплати праці педагогічних, науково-педагогічних працівників та відкликання міністерством цієї концепції реформування оплати праці. Профспілка наголошує, що прийняття таких невиважених та негативних рішень не збігається з намірами та політикою Президента України підвищити рівень матеріального становища усіх громадян, що було підтверджено нещодавніми рішеннями про збільшення мінімальної заробітної плати.

Коректно (korektno.com.ua) fulldate, 07.09.2020 17:12

загрузка...