Запрошення до участі у тендері з організації кейтерінгу

будь-які інші документи, які учасник вважає потрібним надати Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Запечатані у конверті цінові пропозиції повинні бути доставлені за адресою: м. Маріуполь, вул. Митрополитська буд.5 не пізніше ніж 15-00, 18.11.2020 р., після чого вони будуть розглянуті у присутності наявних учасників тендерного комітету.

Gurt.org.ua (gurt.org.ua) fulldate, 17:10

До участі у тендері запрошуються суб'єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які повинні: мати відповідні КВЕД; протягом не менш ніж трьох попередніх років мати досвід надання подібних послуг; мати фінансові ресурси, необхідні для надання послуг, наявність яких має підтверджуватися довідками від банків; мати можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).


Електронні версії тендерних пропозицій мають бути направлені на скриньку grants.ua@undp.org із темою листа Угода № RPP/2020/07/050/CP відкритий тендер не пізніше ніж 15-00, 18.11.2020 р. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Gurt.org.ua (gurt.org.ua) fulldate, 14:19