В Україні розпочинають будівництво сховища для перероблених у Росії радіоактивних відходів

У Чорнобильській зоні буде збудоване сховище для проміжного зберігання високоактивних радіоактивних відходів, які повертатимуться з Російської Федерації після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС.

Відповідний проєкт будівництва затвердило Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), повідомляє ТСН. «Відповідно до генерального плану, сховище буде побудовано на комплексі виробництв «Вектор». Воно гарантуватиме радіаційну безпеку та надійне проміжне зберігання високоактивних […]The post В Україні розпочинають будівництво сховища для перероблених у Росії радіоактивних відходів appeared first on UA.

Ua.news () fulldate, 05.05.2020 18:46

Державне агентство України з управління зоною відчуження затвердило проєкт будівництва сховища для високоактивних радіоактивних відходів, які повертатимуться з Російської Федерації.


Зазначається, що ДАЗВ затвердило проєкт будівництва сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів, які повернуться з Російської Федерації після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС.