Генпрокурор запевняє, що майно екс-глави МВС Захарченка арештують повторно

Навесні 2018 року СБУ заявила, що оточення екс-міністра Захарченка фінансувало проросійські акції. Главком >>  04.02.2019 23:26

"Щодо Захарченка... Хочу всіх заспокоїти: тут не йдеться про щось надзвичайне. Ми зараз аналізуємо рішення суду і впевнені, що в найближчий час повторно накладемо арешт на це майно. Воно нікуди не втече. Це в основному квартири і паркомісця, земельні ділянки - все як було, так і буде під слідством. Тим більше, в перспективі передачі до суду справи по масових вбивствах на Майдані, в якій фігурує той же Захарченко, я абсолютно переконаний, що відоме його майно буде предметом арешту в цій справі з подальшою конфіскацією у разі прийняття відповідного рішення судом", - сказав Луценко.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Печерський райсуд Києва зняв арешт з 20 земельних ділянок, трьох будинків, квартири та двох машиномісць, накладений у рамках розслідування справи про відмивання коштів екс-главою МВС Захарченком.

Генеральний прокурор Юрій Луценко переконаний, що на майно екс-глави Міністерства внутрішніх справ Віталія Захарченка буде повторно накладено арешт.

Про це він заявив на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє Укрінформ.

День

ФОТО:

Главком: Генпрокурор запевняє, що майно екс-глави МВС Захарченка арештують повторно

Калейдоскоп событий