Затвердили положення про виплату допомоги непрацездатним членам сімей загиблих воїнів АТО/ООС, загиблих учасників Революції Гідності і Героїв Небесної Сотні

Брюховичі) виплата її продовжується відділом соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за новим місцем проживання з місяця припинення виплати на підставі звернення до відділу.

Положення передбачає: порядок прийняття заяви та документів, необхідних для призначення та виплати щомісячної адресної грошової допомоги, із зазначенням переліку цих документів; категорії осіб, які мають право на допомогу; підстави для відмови у наданні/припинення надання щомісячної адресної грошової допомоги; спосіб виплати допомоги; терміни виплати тощо.


5. Розгляд заяв про надання щомісячної адресної грошової допомоги та прийом документів, розрахунок, призначення і виплату щомісячної адресної грошової допомоги здійснюють відділи соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за зареєстрованим місцем проживання непрацездатних членів сімей загиблих.

MediaStar (www.mediastar.net.ua) fulldate, 03.07.2020 14:10