Рада хоче підвищити грошову допомогу для придбання навчальної літератури дітям-сиротам

Порядок виплати та розмір стипендії затверджується Кабінетом міністрів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В уряді вирішили надати право дітям-сиротам отримувати житло після 23 років Також пропонується до завершення навчання виплачувати щорічну допомогу для придбання навчальної літератури в розмірі не меншому трьох місячних соціальних стипендій, яка їм призначена.

Unn.com.ua (www.unn.com.ua) fulldate, 03.06.2020 13:46

Проектом Закону передбачено внести зміни до статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та встановити виплату стипендії у підвищеному розмірі не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу та щорічної грошової допомоги на придбання навчальної літератури дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Офiцiйно () fulldate, 03.06.2020 13:59

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що стипендії дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування підвищать сума повинна бути не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу.

Ракурс (racurs.ua) fulldate, 03.06.2020 14:16

Додамо, Рада прийняла за основу законопроект щодо зменшення термінів оприлюднення проектів нормативно-правових актів.


Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2013 "Про внесення змін до ст. 8 закону "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги".


загрузка...

Фото сюжета