Стало відомо, чому Ужгороді виникли тимчасові труднощі з отриманням бебі-боксів

Наразі до департаменту вже надійшло 33 такі заяви.

Якщо на день виписки вашої новонародженої дитини у закладі охорони здоров"я немає "пакунку малюка", то тим, хто проживає в Ужгороді, рекомендується звернутися до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради із відповідною заявою та довідкою про неотримання "пакунку малюка" в закладі охорони здоров"я.

Ужгород.net.ua (uzhgorod.net.ua) fulldate, 02.06.2020 13:57

Порядком забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою пакунок малюка за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України(від 3 березня 2020 р. № 172), закріплено, що пакунок малюка видається при народженні дитини у закладі охорони здоровя або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.


Як інформує департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міськради, відповідно до рішення уряду, з 2020 року закупівля одноразової натуральної допомоги пакунок малюка здійснюється централізованою закупівельною організацією за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель.

Голос Карпат (goloskarpat.info) fulldate, 02.06.2020 14:33

Наразі до департаменту вже надійшло 33 такі заяви.


Фото сюжета