Місцеві вибори: ЦВК акредитувала вже 127 офіційних спостерігачів

Окрім того, розглянувши відповідне звернення від міжнародної організації, Комісія акредитувала ще 2 офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації Координаційний ресурсний центр на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208, зазначили у ЦВК. Повідомляється, що таким чином на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 208 акредитовано 4 офіційних спостерігачів від міжнародної організації.

А саме: 2 від Словацької Республіки, 4 від Республіки Казахстан та 2 від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Таким чином на місцевих виборах акредитовано 127 офіційних спостерігачів: 14 від трьох іноземних держав та 113 від пʼяти міжнародних організацій, зазначається в повідомленні.


Розглянувши відповідне звернення від міжнародної організації, Комісія акредитувала ще 2 офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації "Координаційний ресурсний центр" на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208. Таким чином на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 208 акредитовано 4 офіційних спостерігачів від міжнародної організації.

Офiцiйно () fulldate, 21:00

загрузка...