Тернопіль відмовився виконувати рішення держкомісії про зарахування його до червоної зони

коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 11,1 (показник - 11);

Довідково: Державною комісією ТЕБ та НС віднесено Тернопіль до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, що мало б означати заборону пасажирських перевезень, роботи закладів сфери культури, громадського харчування, ТРЦ, соціальних та реабілітаційних закладів тощо.


Колір зони залежить від рівня поширення COVID-19 в регіоні.


Наразі у Тернополі цей показник становить 46,89%, що вдвічі менше від нормативу. Тому, з метою забезпечення нормальної життєдіяльності міста та захищаючи права тернополян на працю та свободу пересування, міський голова Сергій Надал у понеділок, 3 серпня, скликає позачергову сесію міської ради, під час якої на розгляд депутатів буде винесене питання оцінки законності даної постанови щодо віднесення Тернополя до «червоної» зони.

Галас (galas.te.ua) fulldate, 01.08.2020 17:39

Тернопільська міська рада вважає, що підстави прийняття такого рішення не встановлені, оскільки показники рівня захворюваності на COVID-19 у нашому місті за останні дні пішли на спад і тримаються на тому ж низькому рівні, зокрема, станом на 01 серпня: середня кількість тестувань методом ПЛР становить 78,1 (показник має бути не менше 24); коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 11,1 (показник - 11); показник динаміки зростання випадків інфікування - 12,5 (показник - 10).


Наразі з понеділка, 3 серпня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичному режимі.


Фото сюжета