Уряд схвалив проекти угод для отримання понад 100 млн євро допомоги від ЄС

Сума допомоги Україні за цією угодою становить 25 млн євро. kmu.gov.ua

Друга угода, за словами Дениса Шмигаля, це програма технічного співробітництва-2020, за якою Україна може спрямувати 60 млн євро на посилення інституційної спроможності для здійснення необхідних реформ у напрямку євроінтеграції (в тому числі, це стосується імплементації положень Угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС). «І третє - це програма Підтримки ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Тут важливо, що допомога буде спрямована саме малим фермерським господарствам, щоб вони змогли краще конкурувати та створювати додану вартість», - підсумував Денис Шмигаль.


Як зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, схвалені проекти угод дадуть можливість Україні отримати допомогу на загальну суму 105 млн євро, тобто фактично 3 млрд грн. «Це додатковий ресурс, що у комплексі з антикризовими заходами дозволить швидше пройти наслідки коронакризи та дати малому та середньому бізнесу розвиватися швидше». Він також повідомив, що мова йде про наступні угоди: «Перше, це EU4BUSINESS.

Офiцiйно () fulldate, 01.07.2020 14:49

Український уряд схвалив проєкти трьох угод, які дозволять залучити фінансову допомогу Європейського Союзу на загальну суму 105 мільйонів гривень.


За цією угодою Україна має отримати 20 млн євро.

Еспресо TV (espreso.tv) fulldate, 01.07.2020 16:06

Кабінет міністрів схвалив проекти трьох угод, що дадуть можливість Україні отримати допомогу від Європейського Союзу обсягом 105 мільйонів євро.

Unn.com.ua (www.unn.com.ua) fulldate, 01.07.2020 16:32

Фото сюжета