З початку дії Програми медгарантій у повному обсязі НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Тернопільщини близько 524,7 млн грн

768 закладів, в яких працюють мобільні бригади, отримали виплати за квітень, 365 з них вже отримали виплати за травень;

97 закладів, які надавали стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19 у квітні, але не входили в перелік лікарень, визначених для госпіталізації, повністю отримали виплати за квітень.


З початку дії Програми медгарантій у повному обсязі НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Черкащини близько 535,6 млн грн Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 55-ом закладам Черкаської області Національна служба здоров'я України виплатила понад 447,9 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено більше 47,3 млн грн. За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Черкащини отримали від НСЗУ понад 40,3 млн грн. Директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Пляцек: "Центральний міжрегіональний департамент опікується 454-ма закладами охорони здоров'я, які надають спеціалізовану, екстрену допомогу та медичну допомогу при COVID-19, у п'ятьох регіонах - у Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Київській областях та місті Київ.

Провінція (pro-vincia.com.ua) fulldate, 01.07.2020 10:29

загрузка...