11:15

Последние новости Винницы
Убрать фильтр

У ДТП в Вінниці постраждали п

Лоб у лоб зіткнулися легкові автомобілі Mercedes та Opel, інформує поліція області. Від отриманих травм 29-річний чоловік помер на місці пригоди. Інформаційна Вінниччина

Юные каратисты Николаева добыли в упорной борьбе в Виннице три золотых и три серебряных награды Готовимся на чемпионат Украины в городе Киев, который состоится 5 мая! БлинКом

Сезон вінницького світломузичного фонтану розпочався на патріотичній ноті та під хіти українських гуртів

Урочиста програма відкриття Віримо в Україну проходила під гаслом Єднаймося заради перемоги!. Новини Вінниці

Прогноз погоди на 23 квітня: на всій території України сонячно та без дощу

Лише на північному заході вдень вигляне сонце. Сухо буде лише на півдні, сході та частині західних областей. У Києві опади у вигляді дощу, вночі 11-13, вдень 21-23 градуси тепла. ICTV

Юні херсонські співаки повернулись додому з перемогою

Також в номінації українська естрадна пісня соло, але у середній віковій категорії від 10 до 13 років, ІІ премію здобула наша землячка, Вероніка Коломойцева. Голая Пристань

У Кам'янець-Подільському ДіДіБао мінімально поступилася Старому Луцьку. У рівній першій чверті найбільша різниця в рахунку сягала чотирьох балів. Та все ж на велику перерву гості мали невелику стратегічну перевагу в 5 очок. UkrBasket

Чернівецька «Буковина» перемогла у Вінниці

У першій половині зустрічі господарі поля зуміли організувати кілька небезпечних атак. А вже у доданий арбітром час наші земляки зуміли забити переможний гол. 0372.ua

Читайте також: Vinnytsia Food Fest: повна програма та мапа фестивалю The post Призи глядацьких симпатій: найсмачніше на Vinnytsia Food Fest за версією вінничан. Vежа

Марина Порошенко передала ці проекти голові ОДА Валерію Коровію для реалізації у Вінницькій області. Моя Вінниця