Новини за міткою:

тенісисти

Організатори Вімблдону оголосили учасників кваліфікації на турнір цього року. Українці Сергій Стаховський та Ілля Марченко потрапили в список 126-ти тенісистів, повідомляє Sport.ua. В основній сітці Вімблдону зіграють четверо українок – Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Козлова і Катерина Бондаренко. Серед...Новини Полтавщини

Юні тенісисти з Тячева вибороли обласне чемпіонське "золото". На тенісних кортах Ужгородського СК "Юність" відбулася першість Закарпатської області з тенісу серед ДЮСШ.Ужгород.net.ua

Друга "ракетка" України Сергій Стаховський виграв другий матч на турнірі Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) серії Challenger Tour (Fuzion 100 Ilkley Trophey) в Ілклі (Велика Британія) з призовим фондом 127 тис євро, -...Гал-info

Прикарпатські тенісисти другі на чемпіонаті України

Склад команди: Назарій Солодкий, Микита Запорожець, Олег КовмірКоманди, дівчата1 місце - команда Дніпропетровської області-1. Галичина спортивная

Швейцарець Роджер Федерер (на фото) піднявся на перше місце в оновленому сьогодні, 18 червня, рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP).Западная информационная корпорация

Рейтинг АТР: Федерер повернувся на вершину, Стаховський втратив ще сім позицій

звитяги на турнірі в Гертонґенбосху (Нідерланди) піднявся з 30-ї позиції на 25-ту. А найбільшого в першій сотні прогресу досягли двоє тенісистів. Дійшовши до фіналу турніру в Гертонґенбосху, на 11 позицій піднявся інший француз Жеремі Шарді, котрий відтепер став 61-м. Відразу...Ua-football

Федерер став переможцем 98-го турніру в кар

У фіналі турніру Mercedes Cup з призовим фондом 730 тис. дол. Роджер Федерер виграв черговий титул в карєрі, інформує УНН з посиланням на сайт АТР. Друга ракетка світу зустрічався з канадцем Мілошем Раонічем і переміг у двох партіях 6:4, 7:6.Unn.com.ua

Депутатська команда Івано-Франківщини вп

спартакіаді районів області. Зокрема, волейболісти й футболісти стали чемпіонами в загальнокомандному заліку, не програвши жодного матчу. Додали переможних балів і тенісисти. Депутат Городенківської міськради Ігор Терлецький став срібним призером спартакіади, а депутат Новокривотульської сільської ради Марія Гоцуляк здобула четвертий результат...Голос Украины (газета)

що не знає вже, куди складати пачки асигнацій. У його квартирі ними заповнені навіть меблі. Пишуть про шалені доходи хокеїстів, тенісистів, баскетболістів, політиків, суддів, бізнесменів, частини лікарів, будівельників, представників владної верхівки. Журналістів називають четвертою владою, але це жодним чином не...Урядовий Кур'єр

Іспансько-український дует Адріан Менендес-Масейрас – Сергій Стаховський подолав стартовий бар’єр парного розряду на турнірі Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) серії Challenger Tour у Ноттінгемі (Велика Британія) із призовим фондом 127 тисяч євро. На шляху до чвертьфіналу Менендес-Масейрас...1NEWS

Сергій Стаховський/ФТУ 133-а ракетка світу Сергій Стаховський завершив свої виступи на трав'яному челенджері в Ноттінгемі, поступившись в 1/8-й фіналу місцевому тенісисту Даніелю Евансу - 5:7, 6:7. Тенісисти провели на корті 1 годину і 44 хвилини. За цей час українець виконав...Чемпион

Ракетки VS екскаватор

«Спартаківець», на які накинув оком забудівельник-інвестор На тенісних кортах ДЮСШ Спартаківець знову бють на сполох. Понеділок, 11 червня, розпочався для юних тенісистів неприємною несподіванкою: охорона не пустила їх на корти. Діти стояли під воротами, бігали по проїжджій частині вулиці. Охоронці посилалися...Високий замок

змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту. Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття достойні результати тенісистів. В командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини посіли третє місце. Зокрема, депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький виборов...Бліц-інфо

Сергій Стаховський зупинився у першому турнірі на траві у чвертьфіналі

Сергій Стаховський завершив виступи на турнірі в Сербітоні (Великобританія) на стадії чвертьфіналу. Треба сказати, що то було третє очне побачення тенісистів і в попередніх двох вигравав Стаховський.Ua-football

Ужгородські тенісисти – бронзові призери в місті молодіжного чемпіонату України. Нещодавно майстер спорту Василь Єгоров з Ужгорода привіз з Києва, де проходив...Ужгород.net.ua

у боротьбу, утім при рахунку 5:3 на користь першої ракетки світу у перебіг подій втрутився дощ, то ж другу партію тенісисти дограти не змогли. Тепер переможця суперники визначать у інший ігровий день. +Відео...24 канал

Закарпатці успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях з великого тенісу в Києві Mukachevo today