Новини за міткою:

отамани

Через поразку у поєдинку з "Кубинськими приборкувачами" українській команді не вдалось пробитись до чвертьфіналу V сезону Всесвітньої серії боксу (WSB). InUkrnews

Тренер "Українських отаманів": "Не думаю, що Дженнінгс здатен припіднести сюрприз Кличкові"

Рівень боксу у суперважкій вазі різко упав, нема достойних боксерів. Зараз же найкращий у надважкій вазі - Володя Кличко. Галичина спортивная

"Отамани" припиняють боротьбу у п'ятому сезоні WSB. 24boxing

Нажаль, але п'ятий сезон Всесвітньої серії боксу для «Українських отаманів» завершено. Гал-info

Українські отамани припинили боротьбу у Всесвітній серії боксу

В останньому турі групового етапу 5-го сезону Всесвітньої серії боксу Українські отамани на виїзді поступилися чинним чемпіонам WSB Кубинським приборкувачам з рахунком 0:5.Галичина спортивная

"Кубинські Приборкувачі" - "Українські Отамани" - 5:0Вагова категорія 52 кг: Йосбані Веїтіа Сото "Кубинські Приборкувачі" - Азат Усеналієв "Українські Отамани" - 3:0 (49:46; 49:46) Вагова...Sportanalytic

WSB. "Українські Отамани" вилетіли з боротьби за титул

Боксерська команда "Українські Отамани" завершила виступи у п'ятому сезоні Всесвітньої серії боксу.Sportanalytic

Вагова категорія 52 кг: 50:45) Олександр Хижняк "Українські отамани" Mig.com.ua

На жаль, "Українським отаманам" не вдалося пройти до чвертьфіналу V сезону Всесвітньої серії боксу "Українські отамани" завершили V сезон WSB поразкою у Гавані.ДеПо

"Українські отамани" не змогли вийти у плей-офф Всесвітньої серії боксу

Боксерський клуб "Українські отамани" завершив виступ у 5-му сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB). У заключному матчу групового етапу "отамани" розгромлені чинним лідером та чемпіоном "Кубинськими приборкувачами" - 0:5. Вагова категорія 52 кг...TCH.ua

"Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" онлайн відео трансляція

"Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" онлайн відео трансляція Пряма трансляція матчу "Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" на телеканалі 2+2 о 03:30...Галичина спортивная

Пропонуємо вашій увазі перелік посилань на пряму відео-трансляцію матчевої зустрічі між командами "Українські отамани" та "Кубинські приборкувачі".Нагадаємо, для виходу українців у чвертьфінал турніру, команді треба набрати одне очко.СКЛАД ПАР.Початок трансляції в ніч з п'ятниці...24boxing

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на перегляд вирішальної матчевої зустрічі "Українських Отаманів" у груповому раунді змагань WSB. За результатами якого вирішуватиметься чвертьфін...Sportanalytic

"Кубинські приборкувачі" та "Українські отамани" пройшли офіційну процедуру зважування

Вагова категорія 52 кг: Роніель Іглесіас Сотолонго "Кубинські приборкувачі" - Олег Зубенко "Українські отамани" Галичина спортивная

УНІАН проведе відео онлайн-трансляцію матчу WSB "Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани"

Вагова категорія 60 кг: Лозаро Альварес Естрада "Кубинські приборкувачі" - Віктор Славінський "Українські отамани" УНИАН (ИА)

серія Хамукова у цьому сезоні WSB принесла талановитому боксеру путівку на Олімпіаду в Ріо-ДеЖанейро. Нагадаємо, у минулі вихідні команда "Українські отамани" перемогла "Команду Росії" з рахунком 3:2. В рамках зустрічі, Петро Хамуков переміг перспективного узбецького легіонера "Отаманів" Хуршидбека Норматова.Попередня зустріч...24boxing

Сьогодні вночі на Кубі відбудеться заключна матчева зустрічі групового раунду п'ятого сезону Всесвітньої серії боксу Еспресо TV