отамани

Як козачі отамани ділили прибуток від продажу вугілля з окупованих територій в РФ

Олександр Гайдей ("Рим") більше відомий як один з найбільш одіозних козачих отаманів Луганської області. У середині 2015 року виїхав у Російську Федерацію через загрозу зачистки його підрозділу бойовиками Плотницького.Коломия

"Українські Отамани" припинили свої виступи у Всесвітній серії боксу сезону-2016

Єдину перемогу в складі нашої команди в сьогоднішньому матчі здобув Сергій Богачук. Вагова категорія до 52 кг Галичина спортивная

Команда "Українські Отамани" вилетіли з гонки за першість у Всесвітній Серії Боксу. Вчора у Лондоні українці програли другу чвертьфінальну зістріч проти команди "Британські...24boxing

Боксерська команда «Українські отамани» не змогла перемогти у другому поєдинку проти «Британських сердець». Для виходу у півфінал Всесвітньої боксерської серії «Отаманам» потрібно було перемагати з великим рахунком. Денис Солоненко - Радослав Демитров 45:50, 48:47, 46:49. + 91 кг Владислав Сіренко...Високий замок

WSB. "Українські отамани" знову програють і прощаються із мрією про півфінал

"Українські отамани" не зуміли здійснити супротив "Британським левовим серцям" та програли і в другій чвертьфінальній битві.Sportanalytic

Наші боксери програли обидві зустрічі "Британським левовим сердець" з однаковим рахунком Про це повідомляє Depo.Сектор."Українські отамани" в Лондоні провели другий поєдинок 1/4 фіналу шостого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB) проти команди "Британські левові серця". Нагадаємо, напередодні...ДеПо

Українські отамани завершили свої виступи в шостому сезоні Всесвітньої серії боксу, поступившись і в другому матчі чвертьфінальної стадії змагань "Британським левовим серцям"...Чемпион

шостого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB) з лондонського Йорк Холла.Сьогодні, 22 квітня місцева команда "Британські левові серця" боксуватиме з "Українськими отаманами". Нагадаємо, вчорашня матчева зустріч цих команд завершилась перемогою британців з рахунком 4:1. Для того, щоб вийти в півфінал, "Отаманам"...24boxing

"Українські Отамани" у першій день чвертьфіналу програли у Лондоні британцям

- вагова категорія до 49 кг Денис Козарук програв Харві Хорну - вагова категорія до 64 кг: Володимир Матвічук програв Семюелю Максвеллові Галичина спортивная

Сьогодні "Українські отамани" проведуть другу чверть фінальну зустріч Всесвітньої серії боксу (WSB) проти команди "Британські левові серця".Нагадаємо, вчора українці поступилися британцям з рахунком...24boxing

"Українські отамани" зазнали поразки в першому чвертьфінальному матчі з командою "Британські левові серця" в Лондоні.24boxing

Наша команда суттєво погіршила свої шанси на півфінал WSB. Sportanalytic

За підсумками перших п'яти боїв на легендарній арені York Hall в Лондоні рахунок 1:4. Newsru.ua

"Британські лев

Онлайн відео трансляція чвертьфінальних поєдинків з боксу: "Британські лев'ячі серця" - "Українські Отамани", початок 22 квітня 2016 року о 22:00.Галичина спортивная

Вагова категорія до 91 кг: Віктор Труш - Джосіп-Бепо Філіпе 0: 3 (46: 49,46: 49, 46:49) Другий поєдинок проти британців "отамани" проведуть у п'ятницю, 22 квітня. Нагадаємо, за правилами WSB, обидві зустрічі пройдуть в...ДеПо

У перших матчевих зустрічах чвертьфіналу WSB Українські Отамани з рахунком 1:4 програли команді Британські левові серця. Результати: вагова категорія до 49 кг Денис Козарук програв Харві Хорну вагова...Чемпион

"Українські отамани" програли у першій чвертьфінальній зустрічі WSB

В гостях українські боксери зазнали поразки. Нагадаємо, в своїй підгрупі "Українські отамани" посіли друге місце.Зеркало недели (газета)

WSB. "Українські Отамани" програли перший чвертьфінал

"Українські Отамани" безславно завершили першу матчеву зустріч 1/4 фіналу Всесвітньої серії боксу.Sportanalytic

Сьогодні, 21 квітня місцева команда "Британські левові серця" боксуватиме з "Українськими отаманами". 24boxing

Одеський боксер виступить у чвертьфіналі Всесвітньої серії боксу

відбудуться на легендарній арені "Йорк Холл" Одесит, який виступає у ваговій категорії "до 75-ти кілограмів", в складі напівпрофесійної команди "Українські отамани" сьогодні буде битися проти представника "Британських Левових сердець" Радована Дениса, пише Depo.Одеса з посиланням на "Победу". Напередодні відбулася традиційна...ДеПо