Новини за міткою:

отамани

Через поразку у поєдинку з "Кубинськими приборкувачами" українській команді не вдалось пробитись до чвертьфіналу V сезону Всесвітньої серії боксу (WSB). InUkrnews

Тренер "Українських отаманів": "Не думаю, що Дженнінгс здатен припіднести сюрприз Кличкові"

Рівень боксу у суперважкій вазі різко упав, нема достойних боксерів. Зараз же найкращий у надважкій вазі - Володя Кличко. Галичина спортивная

Нажаль, але п'ятий сезон Всесвітньої серії боксу для «Українських отаманів» завершено. Гал-info

Українські отамани припинили боротьбу у Всесвітній серії боксу

В останньому турі групового етапу 5-го сезону Всесвітньої серії боксу Українські отамани на виїзді поступилися чинним чемпіонам WSB Кубинським приборкувачам з рахунком 0:5.Галичина спортивная

"Кубинські Приборкувачі" - "Українські Отамани" - 5:0Вагова категорія 52 кг: Йосбані Веїтіа Сото "Кубинські Приборкувачі" - Азат Усеналієв "Українські Отамани" - 3:0 (49:46; 49:46) Вагова...Sportanalytic

WSB. "Українські Отамани" вилетіли з боротьби за титул

Боксерська команда "Українські Отамани" завершила виступи у п'ятому сезоні Всесвітньої серії боксу.Sportanalytic

На жаль, "Українським отаманам" не вдалося пройти до чвертьфіналу V сезону Всесвітньої серії боксу "Українські отамани" завершили V сезон WSB поразкою у Гавані.ДеПо

"Українські отамани" не змогли вийти у плей-офф Всесвітньої серії боксу

Боксерський клуб "Українські отамани" завершив виступ у 5-му сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB). У заключному матчу групового етапу "отамани" розгромлені чинним лідером та чемпіоном "Кубинськими приборкувачами" - 0:5. Вагова категорія 52 кг...TCH.ua

"Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" онлайн відео трансляція

"Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" онлайн відео трансляція Пряма трансляція матчу "Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани" на телеканалі 2+2 о 03:30...Галичина спортивная

Пропонуємо вашій увазі перелік посилань на пряму відео-трансляцію матчевої зустрічі між командами "Українські отамани" та "Кубинські приборкувачі".Нагадаємо, для виходу українців у чвертьфінал турніру, команді треба набрати одне очко.СКЛАД ПАР.Початок трансляції в ніч з п'ятниці...24boxing

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на перегляд вирішальної матчевої зустрічі "Українських Отаманів" у груповому раунді змагань WSB. За результатами якого вирішуватиметься чвертьфін...Sportanalytic

"Кубинські приборкувачі" та "Українські отамани" пройшли офіційну процедуру зважування

Вагова категорія 52 кг: Роніель Іглесіас Сотолонго "Кубинські приборкувачі" - Олег Зубенко "Українські отамани" Галичина спортивная

УНІАН проведе відео онлайн-трансляцію матчу WSB "Кубинські приборкувачі" - "Українські отамани"

Вагова категорія 60 кг: Лозаро Альварес Естрада "Кубинські приборкувачі" - Віктор Славінський "Українські отамани" УНИАН (ИА)

серія Хамукова у цьому сезоні WSB принесла талановитому боксеру путівку на Олімпіаду в Ріо-ДеЖанейро. Нагадаємо, у минулі вихідні команда "Українські отамани" перемогла "Команду Росії" з рахунком 3:2. В рамках зустрічі, Петро Хамуков переміг перспективного узбецького легіонера "Отаманів" Хуршидбека Норматова.Попередня зустріч...24boxing

Сьогодні вночі на Кубі відбудеться заключна матчева зустрічі групового раунду п'ятого сезону Всесвітньої серії боксу Еспресо TV

"Українські отамани" прилетіли на Острів Свободи на вирішальний бій WSB

В останньому бою групового раунду "отамани" битимуться із непереможними кубинцями. "Воїни" закриватимуть груповий раунд боєм із "Британськими левиними серцями".TCH.ua

У п'ятницю, 24 квітня, команда "Українські отамани" в заключному турі Всесвітньої серії боксу (WSB) проведе виїзну матчеву зустріч проти команди "Кубинські приборкувачі".Для виходу українців у чвертьфінал турніру...24boxing