Галичанка

Гандбольна «Галичанка» готується до півфіналу Кубка Виклику

Гандбольна «Галичанка» готується до півфіналу Кубка Виклику +Відео zaxid.net

Сестри Анна і Марія Музичук - у чвертьфіналі ЧС-2015 з шахів

українки — студентка та випускниця Львівського державного університету фізичної культури, сестри Марія і Анна Музичук.Як повідомляє офіційний сайт змагань, обидві галичанки виграли з рахунком 1,5:0,5 очка і обидві виграли партії чорними фігурами.Марія виграла першу партію у ферзевому гамбіті в екс-чемпіонки...Галичина спортивная

Проти ужгородських "Карпат" "Галичанка" зіграє 31 березня

Матч «Галичанка» - «Карпати», без сумніву, стане центральним у турі. Галичина спортивная

Проти "Погоні" "Галичанка" зіграє 4 та 11 квітня

Півфінальні матчі жіночого Кубку виклику проти польської Погоні зі Шецина гандболістки львівської Галичанки зіграють 4-го та 11-го квітня. Перший матч обидві команди проведуть у Шецині, а за тиждень зіграють у Львові, йдеться у...Галичина спортивная

Василь Козар: "Мої підопічні гратимуть у провідних європейських клубах"

пішли на відпочинок. У другій 30-хвилинці команді Василя Козаря таки вдалося повністю зламати суперника. Сербки не витримали фізично, а тому галичанки зуміли забезпечити собі перевагу – 28:22.У другому матчі, як і в першому, «Галичанці» вдалося захопити ініціативу з перших хвилин...Галичина спортивная

Запорожская "Орбита" вновь поспорит за медали

праздновали победу - 3:2 (25:15, 21:25, 19:25, 25:22, 15:8).Теперь у четверки лучших, а это - "Химик" (Южный), "Орбита", "Северодончанка" и "Галичанка-ТНЭУ-Укринбанк" (Тернополь) - наступает пора плей-офф из четырех туров.Первый пройдет 26-28 марта в Тернополе. Далее - 2-4 апреля на арене,...Индустриальное Запорожье

У першому і другому матчах тернополянки для перемоги використали мінімальну кількість партій. Доба

"Галичанка" у півфіналі Кубка Виклику зіграє з польською "Погонню"

Став відомим суперник гандболісток львівської «Галичанки» у півфіналі Кубку Виклику сезону-2015. Галичина спортивная

Львівська "Галичанка" пробилася у півфінал "Кубка Виклику"

Львівська "Галичанка" пробилася у півфінал "Кубка Виклику" +Відео...zaxid.net

Леся Парандій: "Ми пройшли надто великий шлях, щоб зупинятись"

Після вчорашньої перемоги львівської "Галичанки", "Галичина спортивна" взяла коментар у гравця нашої команди Лесі Парандій. - Насамперед, вітаю з перемогами! Ви вже ніби призвичаїлись до...Галичина спортивная

Галичанка - в полуфинале Кубка Вызова

«Галичанка» - у півфіналі Кубка Виклику 28:22 та 27:20 - перемоги саме з такими рахунками над сербським клубом «Наіса Ніс» дозволили львівській гандбольній «Галичанці» пробитися до півфіналу Кубка Виклику. Спорт.ua

В першому поєдинку львів'янки здолали суперниць з рахунком 28:22, у другому - 27:20. Гал-info

Украинки проходят в полуфинал Кубка Вызова (фото)

«Галичанка» во второй раз обыграла сербскую команду «Наис Нос». "Галичанка" идет бальше / zik.ua Львовская Галичанка одержала вторую победу в четвертьфинальне Кубка вызова сезона - 2014/2015 против сербской команды Наис Нос из города Ниш. Итоговой счет...Xsport.ua

Львівська Галичанка - півфіналіст жіночого Кубку виклику з гандболу

Кубок виклику-2014/15 з гандболу Жінки 1/4 фіналу 15 березня Галичанка (Львів, Україна) - Наіса Ніс (Сербія) 27:20 Перший матч: 28:22...Галичина спортивная

"Галичанка" - "Наіса Ніс" онлайн відео трансляція другого матчу

Початок гри о 15:00 "Галичанка" (Україна) - "Наіса Ніс" (Сербія) - 28:22: за крок до півфіналу Кубка Виклику...Галичина спортивная

Суперліга Матчі 14-го туру 13-14 березня Орбіта-ЗТМК-ЗНУ - Континіум-Волинь-Університет 3:1 і 3:2 Хімік - Педуніверситет-ШВСМ 3:0 і 3:0 Білозгар-Медуніверситет - Галичанка-ТНЕУ 0:3 і 0:3 Турнірне становище: Хімік - 81 (28), Сєвєродончанка - 60 (28), Орбіта - 60 (28), Галичанка -...Чемпион

В первом четвертьфинальном матче Кубка вызова львовская «Галичанка» была сильнее сербской команды «Наис Нос» (28:22). Tribuna.com