Новини за міткою:

Галичанка

Вікторія Дельрос: "Я прагну до того щоб стати кращою у своєму амплуа"

Волейболістка тернопільської Галичанки-ТНЕУ Вікторія Дельрос втретє у своїй кар'єрі стала кращим ліберо Суперліги.– Які враження залишив фінал чотирьох? – Враження про фінал залишились...Галичина спортивная

Волейболістка тернопільської Галичанки-ТНЕУ Вікторія Дельрос втретє у своїй кар'єрі стала кращим ліберо Суперліги...Спорт Тернопільщини

Львівські гандболістки летять до Ісландії на відбір до молодіжного мундіалю

Суперницями дівчат у 2ій відбірковій групі будуть команди Румунії, Словенії та Ісландії. Галичина спортивная

Вікторія Дельрос - кращий ліберо чемпіонату України з волейболу

Вдруге поспіль кращим ліберо чемпіонату обрано волейболістку тернопільської Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк Вікторію Дельрос.Галичина спортивная

Очевидно, нашим дівчатам просто забракло сил і майстерності змагатися на рівних з досвідченішими суперниками.

Колектив львівського радіо провів великодню акцію (фото)

рік поспіль файне радіо «FM Галичина» виходить до людей аби сповістити про наближення одного із найбільш християнських свят – Великодня. Галичанки-працівниці у вишиванках та з кошиками повних басьок роздають усім львів’янам в’язанки вербових гілочок і подарунки від спонсорів. Кажуть, напередодні...Дивись.info

Львівська "Галичанка" стала лідером чемпіонату України з гандболу

України з гандболу в жіночій Суперлізі львів'янки вийшли на перше місце, обігнавши чинних володарок титулу - ужгородську команду "Карпати". Львівська "Галичанка" виграла у миколаївського "РЕАЛу" в черговому матчі вдома. Таким чином дівчата з міста Лева обігнали закарпатських гандболісток та очолили...Ваші новини

в одному матчі київському Спартаку. Проте, у повторному Карпати взяли реванш, розгромивши суперниць. Отже, ужгородки порівнялися за кількістю ігор з Галичанкою, але львів'янки випереджають їх на одне очко. Чемпіонат України-2013/14 з гандболу Жіноча Суперліга ІІ етап. ІІ коло. Тур 7...Чемпион

Волейболістки "Хіміка" стали чемпіонками України. Вигравши матч у тернопільської "Галичанки-ТНЕУ", волейболістки з Южного відстояли чемпіонський титул. Друге місце за підсумками чемпіонату посіла "Сєвєродончанка", а бронзові медалі дісталися "Орбіті". Чемпіонат України-2013/14...Чемпион

"Галичанка" програє і робить "Хімік" чемпіоном України

у жіночій Суперлізі. Чотириразовим чемпіоном України став южненський Хімік. Господарки другого етапу фіналу чотирьох у третьому матчі впевнено перемогли тернопільську Галичанку-ТНЕУ (3:0). Тернополянки у шести матчах фіналу спромоглися набрати лише одне очко і посіли четверте місце за підсумками чемпіонату. Фінал...Галичина спортивная

України-2013/14 з волейболу Жіноча Суперліга За 1-4 місця Тур у Южному 12 квітня Сєвєродончанка - Хімік 0:3 (18:25, 22:25, 18:25) Галичанка - Орбіта 0:3 (17:25, 10:25, 19:25) Турнірне становище: Хімік - 15 (5), Сєвєродончанка - 13 (5), Орбіта - 7...Чемпион

"Галичанка" поступилася "Орбіті" у боротьбі за бронзові медалі Суперліги

Сьогодні, 12 квітня, у Южному триває другий етап фіналу чотирьох жіночої Суперліги з волейболу. У вчорашній грі тернопільська Галичанка створила сенсацію, відібравши очки у Сєвєродончанки і збільшивши свої шанси на медалі. Однак сьогодні остання надія тернополянок рухнула. У протистоянні...Галичина спортивная

Сьогодні, 12 квітня, у Южному триває другий етап фіналу чотирьох жіночої Суперліги з волейболу Спорт Тернопільщини

Чемпіонат України-2013/14 з волейболу Жіноча Суперліга За 1-4 місця Тур у Сєвєродонецьку 11 квітня Сєвєродончанка - Галичанка - 3:2 (14:25, 25:14, 25:19, 20:25, 16:14) Хімік - Орбіта - 3:0 (26:24, 25:18, 25:22) Турнірне становище: Сєвєродончанка - 13...Чемпион

І відібрали його тернополянки у лідерів турніру - «Сєверодончанки».

Тернопільська "Галичанка" сенсаційно відбирає очки у "Сєвєродончанки"

Тернопільська Галичанка у першому матчі зустрічалася із чинним лідером фіналу - сєвєродончанкою.Галичина спортивная

Гравці "Галичанки" зіграють за молодіжну збірну України

Дві кращі команди з цього квартету пройдуть до фінальної частини чемпіонату Європи. Галичина спортивная