Новини за міткою:

Галичанка

соцмережі Фейсбук Руслана Лижичко розповіла про те, як воно, виступати у 10-кілограмовій кольчузі: The post Справжня 10-кілограмова чоловіча кольчуга: зіркова галичанка Руслана розповіла про свій новий образ (фото + відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.Online.ua

з "Карпатами" (Ужгород). А у фінальному поєдинку херсонська команда Дніпрянка змагалася з чемпіоном Супер ліги нинішнього сезону 2016/2017 - львівською "Галичанкою". Відтак, херсонський гандбольний клуб "Дніпрянка" став бронзовим призером Чемпіоната України Супер ліги (сезон...Херсон Daily

Мер відзначив подяками гандболісток "Дніпрянки"

відбувся поєдинок гандбольної жіночої Супер ліги - Кубка України ( змагалася з чемпіоном Супер ліги нинішнього сезону 2016/2017 - львівською "Галичанкою". Відтак, херсонський гандбольний клуб "Дніпрянка" став бронзовим призером Чемпіоната України Супер...Мост

Чемпіонки України знешкодили злодія

Гандболістки львівської "Галичанки", повертаючись із переможного для них Кубка України, затримали злодія, який намагався пограбувати пасажирку, яка їхала з ними в одному плацкартному...Високий замок

Чемпионки Украины скрутили вора

Гандболистки львовской "Галичанки", возвращаясь с победного для них Кубка Украины, задержали вора, который пытался ограбить пассажирку, ехавшую ними в одном плацкартном вагоне. Как...NewsOboz

Вночі злодій спробував пограбувати пасажирку, яка їхала з гандболістками в одному плацкартному вагоні. Гал-info

Следствие ведут знатоки.

21 мая гандболистки львовской Галичанки оказались втянуты в криминальную историю. После настойчивых требований игроков Галичанки, полиция приняла заявление об инциденте, начато следствие.GameBet

Гандбольна "Галичанка" долучилась до боротьби зі злочинністю

Ми з командою відразу ж покликали провідницю, вимагаючи викликати поліцію. На вимогу команди провідниця показала квиток злодюжки, який дівчата сфотографували. Галичина спортивная

В Херсоне состоялись матчи 2-го этапа чемпионата Украины по гандболу. Сегодня, за «золото» и «серебро» будут бороться победители первого турнира. Голая Пристань

У перших матчах Фіналу чотирьох Галичанка розгромила Реал, а Дніпрянка...1NEWS

Обладателем почетного трофея стала львовская «Галичанка», чемпион Украины нынешнего года. Николаевский «Реал-НУК-НОШВСМ» занял четвертое место. Вознесенск Онлайн

Львівська гандбольна команда «Галичанка», перегравши херсонську «Дніпрянку», стала переможцем Фіналу чотирьох Кубка України, який проходив 20-21 травня в Сумах. Таким чином підопічні Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону - Суперкубок, чемпіонат України серед команд Суперліги і Кубок України,...Гал-info

Борис Петровський: Програли конкуренцію "Галичанці" через втрату досвідчених гандболісток.Ужгород.net.ua

Новітній дизайн Кубка розробила Федерація гандболу України у 2016 році. MediaStar

Гандбол. Закарпатки стали бронзовими призерами Кубка України

У фіналі львівська Галичанка переграла суперниць із Херсона - 23:26.ClipNews.info

Гандболістки львівської "Галичанки" - володарки Кубка України 2017 року

Отож, команда Тетяни Штефан та Анжели Савченко вдруге поспіль стала володарем почесного трофея. Галичина спортивная

В Сумах разыграли кубок Украины по гандболу

- они постоянно вели в счете 3-2, 6-4, 8-6,11-7, однако концовку смазали, и вперед вышли львовянки 12-11. Во втором тайме галичанки начали наращивать преимущество 17-14, 21-17, 23-18, 25-19. В итого...Данкор on-line

за бронзу. Вчора, 20 травня в Сумах стартував кубок України з гандболу, за який розпочали боротьбу чотири команди: "Реал" (Миколаїв), "Галичанка" (Львів), "Університет-Дніпрянка" (Херсон) та наші "Карпати" (Ужгород). Згідно жеребу наша команда в півфіналі зійшлася з "Дніпрянкою".Ужгород.net.ua

Львівська «Галичанка» впевнено вийшла до фіналу Кубка України з гандболу

У неділю, 21 травня, у фіналі розіграшу Кубка України з гандболу серед жінок 2017 року зустрінуться львівська Галичанка й Дніпрянка з Херсону. Напередодні львівянки перемогли у Фіналі чотирьох миколаївський Реал із рахунком 27:16 (16:7), Дніпрянка ужгородські Карпати з...Щоденний Львів

Помог вратарь Чернявская и вся защита - во втором тайме мы пропустили только шесть голов. Двести процентов, что нашим соперником в финале станет «Галичанка». Pravda.ks.ua