СБУ блокувала контрабандне надходження в Україну спеціальних техзасобів отримання інформації (СТЗ)

Оперативники спецслужби задокументували декілька фактів незаконного продажу СТЗ. Украина криминальная >>  16.05.2018 17:28

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 201 та ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії.

Операція з викриття протиправних дій проводилась спільно з Управлінням СБУ у Рівненській області та прокуратурою.

Служба безпеки України

Контрабандну продукцію ділок отримував через сервіси міжнародного поштового зв’язку. Своїх клієнтів він підшукував на спеціалізованих форумах у мережі Інтернет. Оперативники спецслужби задокументували декілька фактів незаконного продажу СТЗ.

Співробітники СБУ затримали зловмисника в обласному центрі під час отримання чергової «посилки».

При обшуках за місцем проживання та в офісі фігуранта справи правоохоронці виявили майже триста одиниць спецзасобів. Вилучену продукцію направлено на експертизу.

ФОТО:

Вичерпно: У Черкасах СБУ блокувала контрабанду спеціальних техзасобів отримання інформації Рідна Черкащина: У Черкасах СБУ блокувала контрабанду спеціальних техзасобів отримання інформації Народна Рада: У Черкасах СБУ блокувала контрабанду спеціальних техзасобів отримання інформації Провінція: СБУ: Затримано черкащанина, який налагодив контрабандне постачання техзасобів отримання інформації зі Східної Азії

Інші новини теми:


Ще посилання (4) про «СБУ блокувала контрабандне надходження в Україну спеціальних техзасобів отримання інформації (СТЗ)»

Калейдоскоп подій