У Тернополі розгорнули національний прапор завдовжки 9,5 км

У Тернополі встановили рекорд України, розгорнувши національний прапор завдовжки 9,5 км. Відголос.com >>  15:34

Рекорд фіксувався з катера та літака. За проведення акції представник фонду Книги рекордів України Олександр Бурміцький вручив голові облдержадміністрації Михайлу Цимбалюку диплом, які засвідчує встановлення рекорду.

В документі вказано, що рекорд встановлено в категорії "Розміри". "Акцію було проведено на високому організаційному рівні, настільки переконливого за довжиною прапора в Україні ще не розгортали. Можливо, щось подібне було за кордоном, але точно, що не з нашим національним стягом", – зауважив Бурміцький.

Як повідомив голова Цимбалюк, після проведення акції синьо-жовтий стяг буде поділено на 6 тисяч менших сегментів – прапорів, які розповсюдять серед навчальних та медичних закладів області, бібліотек, закладів культури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також частини рекордного стягу передадуть в усі музеї області.

"Завдяки цій ініціативі буде можливість оновити стяги та й символічно, що над приміщення державних установ майорітиме часточка нашого рекордного стягу", – зазначив керівник області.

З нагоди 19-ї річниці проголошення Незалежності України навколо Тернопільського ставу розгорнули прапор завдовжки 9,5 км. У Тернополі встановили рекорд України, розгорнувши національний прапор завдовжки 9,5 км.

Прапор розгорнули з нагоди 19-ї річниці проголошення Незалежності України навколо Тернопільського ставу, що розташований в центральній частині міста. Стяг тримали близько 2 тис. молодих людей-ровесників Незалежності, які приїхали до Тернополя з усієї області, а також усі бажаючі.

ФОТО:

Tochka.net: Ровесники Незалежності розгорнули найдовший прапор Коломия: У Тернополі встановили рекорд України, розгорнувши національний прапор завдовжки 9,5 км Відголос.com: У Тернополі розгорнули національний прапор завдовжки 9,5 км

Інші новини теми:


Ще посилання (5) про «У Тернополі розгорнули національний прапор завдовжки 9,5 км»

Калейдоскоп подій