З військової частини на Житомирщині викрали 5 автоматів та 5 пістолетів

Від військової прокуратури Центрального регіону України для розкриття злочину на місце події оперативно виїхав начальник слідчого управління та група прокурорів. Новини Житомира >>  22:50

До проведення першочергових слідчих дій залучені спеціалісти криміналістичної та кінологічної служб поліції, а також співробітники УСБУ в Житомирській області.

Від військової прокуратури Центрального регіону України для розкриття злочину на місце події оперативно виїхав начальник слідчого управління та група прокурорів.

Тривають першочергові слідчі дії.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

20.09.2018 військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.

На місці скоєння цього зухвалого злочину працює група прокурорів на чолі з військовим прокурором Житомирського гарнізону, оперативно-слідча група ГУ Нацполіції в Житомирській області, співробітники відділу військової контррозвідки Департаменту КР СБУ та військової служби правопорядку.

ФОТО:

Главком: На Житомирщині з військової частини викрали зброю Новини Житомира: Невідомі викрали 5 автоматів і 5 пістолетів з військової частини на Житомирщині

Інші новини теми:


Ще посилання (1) про «З військової частини на Житомирщині викрали 5 автоматів та 5 пістолетів»

Калейдоскоп подій