Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
В харьковском университете простились с убитыми студентками
Сортувати сміття будуть по-новому: що потрібно знати

Неутилізовані небезпечні побутові відходи шкодять навколишньому середовищу.
Згідно з нормами Закону України «Про відходи», який набув чинності 1 січня 2018 року, українці повинні сортувати побутове сміття. Як стало відомо, за недотримання правил сортування сміття передбачено введення штрафних санкцій, передає “Народна Правда” з посиланням на портал domik.ua.
Українці готові сортувати побутові відходи і відзначають, що в населених пунктах недостатня кількість контейнерів для роздільного збору сміття.
На думку споживачів, особливої ??уваги потребує збір небезпечних побутових відходів. На сайті петицій до Президента України зареєстровано звернення з вимогою створити пункти приймання енергозбережних ламп та інших небезпечних побутових відходів.
Автор звернення, Ігор Конобас, повідомив, що в Україні склалася критична ситуація зі збором і переробкою відпрацьованих електричних ламп та іншого небезпечного сміття. Щорічно на сміттєвих звалищах виявляється більше 500 кг ртуті.
“Тільки один грам ртуті здатний забруднити близько 3,3 млн. кубометрів повітря і 200 тисяч кубометрів води. У той час, коли уряди інших країн всіляко заохочують населення робити крок назустріч збереженню екології, українці не мають змоги долучитися до цього процесу навіть при сильному бажанні”, – йдеться в петиції.
Нагадаємо, у Мінекології наголошують, що не вважають встановлені штрафні санкції відповідними “злочину”, тому збираються попросити нардепів переглянути норми в адмінкодексі, й деякі порушення перекваліфікувати у кримінальну відповідальність.
Нагадаємо, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради практично на третину підвищив тарифи на вивезення побутового сміття як для населення, так і бюджетних установ.
У той же час біля столичного дитсадка у Шевченківському районі висипали гору сміття.
А зі Львова, у якому стався сміттєвий колапс, у середині липня минулого року спромоглися вивезти усі тверді побутові відходи загальною вагою 12 655 т, з 677 переповнених контейнерних майданчиків.
The post Сортувати сміття будуть по-новому: що потрібно знати appeared first on Народна Правда.

22.01.2018 00:18 norubric
Україна втратила контроль над трьома областями: поліція та армія безсилі
Зірку "Кварталу" дримбанули на всю країну: гарно вміє бовдура зображати
Місяць вкривається тінню: Земля зсувається, страшне пророцтво почало збуватися
Убивство Гандзюк: головну фігурантку у справі затримали, фото
У Гройсмана назвали зарплату, яка змусить відмовитись від заробітків в Європі
Український моряк дає уроки "солов'їної" у російському СІЗО
3 техніки, здатні зробити твоє інтимне життя ідеальним: розслабся та отримуй задоволення
Українці терміново здають євробляхи за копійки: почалося
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Доходы Порошенко за год выросли в 82 раза, декларация впечатляет