Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
7 доказательств того, что беспорядки в Париже организованы украинскими спецслужбами
Конфісковану НАБУ техніку спокійно використовує агрохолдинг “Мрія”, – ЗМІ

Вночі, 17 січня небайдужі активісти помітили, як один із тракторів, який належить агрохолдингу “Мрія” переганяє причіп фірми “Bergmann”. Як з’ясувалося – це один із зернонавантажувачів, які ще на початку осені 2017 року були арештовані детективами НАБУ.
Як трапилося так, що арештована техніка вільно роз’їжджає дорогами Тернопільщини без дозволу працівників НАБУ та хто понесе відповідальність за це — йдеться у матеріалі “Народної Правди.Тернопіль”.
Більше 100 одиниць сільськогосподарської техніки було арештовано детективами НАБУ у селі Писарівка під Вінницею. Правоохоронці Національного антикорупційного бюро України конфіскували техніку на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва. За протоколом, який склав детектив НАБУ Легін Андрій Васильович, техніка передається на відповідальне зберігання визначеній особі. Особисто відповідати за більше ніж 100 одиниць дорогого обладнання взявся такий собі представник ТОВ “Мрія Лізинг” Микола Галушка.
Але правоохоронці не врахували те, що пан Микола є зацікавленою стороною. Він працював і ще досі працює в агрохолдингу “Мрія” під керівництвом генерального менеджера Саймона Чернявського. З яким помислом зробили це детективи НАБУ і чому перед тим, як передавати технінку цьому чоловіку на зберігання не перевірили його причетність до агрохолдингу “Мрія” — не відомо.
Один з арештованих зернонавантажувачів працівники агрохолдингу “Мрії” намагалися незаконно перевезти до Хоросткова. Хоча згідно протоколу вилучення, які підписали детективи НАБУ уся техніка мала б розміщуватися на 4-ох визначених територіях — дві у Тернопільській області, а саме у Козові і в селі Великі Бірки, ще по одній в Хмельницькій та Чернівецькій області. Але аж ніяк у Хоросткові чи деінде. І тим більше, арештовану техніку не мали права перевозити з одного місця в інше. Підтверджуючі документи надали редакції “Народна Правда.Тернопіль” представники власника території, на якій проводили обшуки детективи НАБУ.

На місце події активісти одразу викликали поліцію, аби правоохоронці задокументували порушення. Поліцейські встановили, що зернонавантажувач “Bergmann” з відповідним серійним номером дійсно є у переліку конфіскованої детективами НАБУ техніки.
Пояснити звідки причіп взявся вночі на дорозі, представники агрохолдингу так і не спромоглися. А навпаки, виправдовувалися, що не знають — чия ця техніка.
Врешті, полісмени конфіскували причіп і загнали його на штрафмайданчик в Гусятинському відділ поліції.
Проте історія з арештованою технікою не завершилася. Як з’ясувалося, ще 6 таких причіпів та кілька жаток стоять у селі Доброводи Монастириського району.
Усе це майно є арештоване детективами НАБУ та передане знову ж таки на відповідальне зберігання Миколі Галушці. Ця техніка теж мала б зберігатися на конкретних визначених ділянках. Проте вона чомусь перебувала на одному із АТП, яке орендує агрохолдинг “Мрія”. Більше того, як розповіли самі працівники цього підприємства, які охороняють територію — і навантажувачі, і жатки постійно працювали в полях.
Поліція Монастириського відділу зафіксувала усі порушення і склала відповідний протокол. Тепер залишається відкритим питання — як техніка, яку посадові особи Національного антикорупційного бюро України передали на відповідальне зберігання змогла вільно пересуватися дорогами Тернопільщини. А за свідченнями самих же працівників “Мрії” ще й працювала у полі. І більше того – не зберігалася в тому місці, яке передбачили у протоколі самі ж працівники НАБУ.
Якщо правоохоронці доведуть факт порушення протоколу обшуку у Вінниці, то відповідальній особі за зберігання техніки загрожує кримінал. Микола Галушка порушив норми статті 388 Кримінального кодексу України, зокрема частини 1-ої — незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації. Пану Миколі світить штраф у розмірі 176 200 гривень, або виправні роботи на строк до двох років, або ж обмеженням волі на той самий термін. Дії детективів НАБУ у конкретно цьому випадку доводять безвідповідальність, з якою вони підійшли до справи, внесеної в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Техніка, яка, за законом, повинна була б перебувати на арештмайданчику використовувалася в полях. Чому ж її не охороняли, як належить за законом, чому детективи хоча б раз в місяць не перевіряли чи дійсно обладнання перебуває на визначених територіях?
Вочевидь проглядається певна зацікавленість правоохоронної системи, навіть і такої незалежної і “безхабарної” як НАБУ у цьому випадку.
Нагадаємо, незаконними діями генерального директора Агрохолдингу “Мрія” Саймона Чернявського у ймовірній змові із чиновниками Міністерства юстиції зацікавилася Генеральна прокуратура України. Протягом року сумнозвісний агрохолдинг знаходився в епіцентрі скандалів, пов’язаних із рейдерськими захопленнями фермерських господарств та земельних наділів у селян-пайовиків.
Також ми писали про те, що агрохолдинг “Зоря Поділля” на Вінничині, який належить Петру Порошенку, здійснює незаконне захоплення землі інших аграрних підприємств.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що селі Писарівка Вінницької області відбулося силове захоплення сільсько-господарської техніки представниками агрохолдингу “Мрія”.
Місцеві аграрії Вінниччини в один голос стверджують — сільсько-господарську техніку в них “віджимає” сумнозвісний агрохолдинг “Мрія”, відомий своїми рейдерськими діями у відношенні фермерів та селян-пайовиків Тернопільської і Хмельницької областей.
The post Конфісковану НАБУ техніку спокійно використовує агрохолдинг “Мрія”, – ЗМІ appeared first on Народна Правда.

19.01.2018 17:23 norubric
Боевики назвали имя заказчика убийства Захарченко, это известная личность в России
Україна втратила контроль над трьома областями: поліція та армія безсилі
Українці масово отримують "нульові субсидії": що це таке та що з ними робити
Скончалась палестинка, родившая 69 детей, - СМИ
Фотографии мусульманки удаляют из Instagram за фигуру по жалобам религиозных собратьев
Возвращать нет смысла: в Украине сделали неожиданное заявление по Донбассу
Индонезийский семиметровый питон напал на 25-летнего мужчину
"США о Казахстане": Гомофобия и пьянство за рулем
Боевики ИГ взяли на вооружение куриные перья
Россия предупредила Украину о большой войне на Донбассе
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть

Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Путин угрожает Киеву ракетным ударом
Россия уходит с Донбасса: едут целыми колоннами, забирают все
Ушел из жизни знаменитый российский актер, который снялся в проклятом сериале
Полный беспредел: оккупанты собираются изменить границы Крыма
До -30 и снег по колено: синоптик рассказал, когда ждать пик морозов в Украине