Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
"За неделю его "скосило": Виктор Павлик рассказал подробности о страшной болезни сына
Жодного наступу не буде: чому Путін змінює позицію щодо Донбасу

За заявою президента РФ Володимира Путіна про повернення Україні озброєнь і військової техніки ЗСУ (авіації, бронетехніки і кораблів), що залишилися в окупованому Криму, стоїть бажання сформувати собі образ миротворця перед виборами.
Про це «Народна Правда» пише з посиланням на статтю російського політолога Дмитра Орєшкіна для “Апострофа”.
На його думку, це важливо, «тому що зрозуміло, що на нову серйозну наступальну операцію ресурсів нема, тим більше перед виборами. Путін намагається зафіксувати нову геостратегічну позицію, коли Крим відрізаний, а Донбас підвішений, і це вважається стабільним варіантом, який Путіна влаштовує».
«Ідеальним варіантом було б, звісно, втиснути Донбас назад до складу України, щоб Петро Порошенко платив за “розбитий посуд”, однак і нинішній варіант Путіна теж влаштовує. Точно його не влаштовують ідея повернення Криму й ідея інкорпорації Донбасу в Росію», — підкреслив політолог.
Нагадаємо, 11 січня на зустрічі з керівниками російських друкованих ЗМІ та інформаційних агентств Путін заявив, що Росія готова продовжити процес передачі військового майна і техніки Україні.
На думку голови громадської ліги “Україна—НАТО” Сергія Джерджа, погоджуватися на цю пропозицію — не в інтересах України.
А президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Михайло Гончар вважає, що заява Путіна про повернення Україні ОіВТ з Криму має на меті домогтися пом’якшення економічних санкцій Заходу проти Москви, введених за захоплення і анексію півострова.
Також нагадаємо, у квітні 2014-го між Росією й Україною було досягнуто принципової домовленості про виведення всіх українських кораблів і літаків з Криму. Всього ВМС України планувалося повернути близько 70 бойових кораблів і суден.
Однак 5 липня 2014 року Росія призупинила передачу військової техніки з Криму Україні, посилаючись на дії українських силовиків на сході України.
У Криму залишилися 35 українських кораблів, катерів і суден забезпечення, в тому числі корвети «Тернопіль», «Луцьк», «Хмельницький», ракетний корвет «Придніпров’я», корабель управління «Славутич», морські тральщики «Чернігів» та «Черкаси», великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський», підводний човен «Запоріжжя».
Також на території Криму залишилися літак БЕ-12 і вертоліт Мі-9.
За даними на 2016 рік, ВМС України були найслабшим військовим флотом в акваторії Чорного моря; вони суттєво поступалися російському, румунському та болгарському ВМФ, незначно переважаючи грузинську берегову охорону.
The post Жодного наступу не буде: чому Путін змінює позицію щодо Донбасу appeared first on Народна Правда.

16.01.2018 19:25 norubric
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Добровольцы покидают передовую на Донбассе: в чём причина
Неожиданный ход: Лукашенко выступил против раскола православия
Сплошные аферисты: власти обвиняют украинцев в махинациях с субсидиями
Уже актуальны: украинских водителей предупредили о новых штрафах
Человек Путина назвал даты вторжения России в Украину
Галкин бросит Пугачеву ради Орбакайте: раскрыта тайна звездной семьи
Украинцев ждут массовые проверки: кому придется раскошелиться
Подонки с мандатами, – Вакарчук отреагировал на скандал в Раде