Алла Пугачева объявилась после "исчезновения" и ужаснула фанов: постарела и располнела
Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
Вартість хліба істотно зросте в Україні

Об’єднання “Укрхлібпром” повідомило, що вартість хлібопекарських виробів у минулому році виросла на 20%. На 2018 рік прогнозують збільшення цін на 7-8%. Причинами називають процес інфляції, подорожчання борошна та послуг енергоносіїв, підвищення зарплат пекарів.
Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Українські новини”.
Директор “Укрхлібпрому” Олександр Васильченко заявив, що стрибка цін на хліб не передбачається. Вартість зросте відповідно до процесів інфляції, яка закладена у 2018 році на 7-8%. Чоловік наголошує, що надмірне подорожчання неможливе через високий рівень конкуренції на ринку хлібопекарських виробів. При цьому загальний об’єм даної продукції складає близько 3,8 млн тонн. З них 65% припадає на тіньовий сегмент ринку.
Васильченко зазначив, що зараз спостерігаються процеси зменшення попиту на хлібобулочну продукцію. Це можна пояснити низькою платоспроможністю населння, прагненням до правильного харчування, яке передбачає збільшення фруктів та овочів у раціоні харчування замість хлібопекарських виробів та зменшення кількості населення країни. За останніми даними показник складав 42,6 млн осіб.
“Зберігається тенденція до зниження виробництва хліба. І ця динаміка досить висока – близько 7,5% зниження до рівня минулого року. Значить очікуємо 1,1 млн тонн продукції за підсумками року. При цьому потрібно врахувати, що статистика відзначає виробництво тільки промислових підприємств”, – говорить експерт.
Як раніше писала “Народна Правда”, колишній співробітник хлібозаводу у Вінницькій області оприлюднив моторошні фото умов, в яких працюють співробітники. 
Нагадаємо, що у минулому році соціальні сорти хліба здорожчали на 22%, або ж на 2,4 гривні й відтепер кілограм найдешевшого хліба коштує 13 гривень. Але у поточному, 2018 році, “продукт №1” постійно зростатиме у ціні. 
The post Вартість хліба істотно зросте в Україні appeared first on Народна Правда.

16.01.2018 16:39 norubric
Возвращать нет смысла: в Украине сделали неожиданное заявление по Донбассу
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Путин угрожает Киеву ракетным ударом
Не знаете и половины: муж Лорак после измены решил надавить на жалость
Человек Путина назвал даты вторжения России в Украину
Подонки с мандатами, – Вакарчук отреагировал на скандал в Раде