Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
21 октября православные чтят память преподобной Пелагии Антиохийской
В ОБСЄ розповіли про обстріли бойовиками фільтрувальної станції

Українська армія не обстрілювала Донецьку фільтрувальну станцію фосфорними боєприпасами. Про це заявили в ОБСЄ, таким чином спростувавши закиди терористів ОРДЛО. Камери спостерігачів зафіксували, що стріляли саме з непідконтрольних Україні територій. Докладніше - далі. 
З позицій українських військових на горизонті видно Донецьку фільтрувальну станцію. Вона забезпечує водою не лише підконтрольну Україні Авдіївку та сусідні села, а й окупований Донецьк. Станція розташована в сірій зоні. І найманці не раз використовували її для різних провокацій, нещодавно - для інформаційної.
Ці кадри опублікували бойовики. За їхніми словами, на них - фосфорні міни, що розриваються в районі фільтрувальної станції. Виклавши відео, найманці традиційно звинуватили в обстрілі українську армію.
Утім, камера ОБСЄ зафіксувала в цей самий час вогонь з окупованої території, зі сходу, а звинувачення бойовиків міжнародні спостерігачі не підтвердили.
Виходи з боку противника фіксують і наші військові.
"120 миномет работал, очень громко, со стороны Господарки примерно оттуда мы не видели, по звуку", - говорить "Скаут", військовослужбовець Збройних сил України.
Селище, яке в полі зору українських військових, - це Крута Балка, неподалік ДФС. Бойовики звідти давно витіснили місцевих жителів.
"В селе гражданских нема, гражданские через трассу".
"Они под домами, в блинадажах у них оборудованы инженерные позиции в домах это временные позиции они оттуда отработали, ушли сразу", - говорить Скаут", військовослужбовець Збройних сил України.
Усе селище найманці перерили своїми окопами і перетворюють його на справжній укріпрайон.
"Вырыто сполучення инженерные до самой Ясиноватой это достаточно дистанция".
На пересування відкритою місцевістю бойовики реагують блискавично, відкривають стрілянину. Тому у відносній безпеці можна почуватися лише в окопах. Військові вирили їх на повний зріст. Але попри обстріли, не раз уже фіксували, як бойовики провокаційно відкривали вогонь з району фільтрувальної станції.
"Огонь ведется рядышком с позицией ДФС находятся позиции противника артиллерия противника из-за рынка Господарка оттуда постоянно идут выходы артиллерийских орудий крупное 120 и крупнее", - говорить військовослужбовець Збройних сил України.
Про те, що бойовики обкопалися і обладнали вогневі точки на колишньому ринку "Господарочка", свідчать і фото, викладені журналістом з ОРДЛО.
"Долго находится нельзя - в кадре блиндаж на горизонте горка а в ней выкопано, это ближе к концу видео".
Під час останнього такого обстрілу один наш боєць загинув від кулі ворожого снайпера. За даними розвідки, на цю ділянку фронту російські військові завели кілька досвідчених груп стрільців.
Источник: Подробности: ПРОИСШЕСТВИЯ
Запись В ОБСЄ розповіли про обстріли бойовиками фільтрувальної станції впервые появилась Банкомёт.


11.12.2017 08:49 Бизнес/Финансы
Украинцев ждут массовые проверки: кому придется раскошелиться
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Добровольцы покидают передовую на Донбассе: в чём причина
Человек Путина назвал даты вторжения России в Украину
Подонки с мандатами, – Вакарчук отреагировал на скандал в Раде