Врачи рассказали об опасных последствиях эпиляции
Австралию атакуют колонии красных муравьев
Ракетный удар по Израилю: погиб гражданский, более полусотни пострадали
План “гасіння пожежі”: Гарбуз розповів, як розвиватиме промисловість Луганщини

Промисловий комплекс на підконтрольній Україні частині Луганської області буде розвиватися із допомогою низки зарубіжних країн, а також інвестицій німецького банку.
Про це в інтерв’ю “Народній Правді” розповів глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.
“Півроку тому в Києві ми з ПРООН презентували Стратегію розвитку Луганської області до 2020 року. Це план “гасіння пожежі” — заходи, необхідні для стабілізації зруйнованої війною ситуації в економічній, інфраструктурній, соціальній сферах”, — розповів губернатор і додав, що доручив керівникам територій області та структурних підрозділів ЛуОВГА стратегії розвитку довірених їм територій і галузей діяльності на 10 років.
“Такий довгостроковий підхід ми впроваджуємо у сфері АПК. Сьогодні область переважно аграрна. Спільно з Асоціацією сільськогосподарських товаровиробників Луганщини працюємо над розвитком переробки, будівництвом елеваторів, налагодженням логістики, виходом на прямі продажі за кордон. Мені вдалося досягти відповідних домовленостей з Іраном, ОАЕ, Туреччиноюм”, — підкреслив Гарбуз.
За його словами, в області потрібно створювати індустріальні і техно-парки: “Гарантоване законом державне стимулювання залучення інвестицій в індустріальні парки може врятувати економіку Луганщини. Це підтверджує світова практика (Туреччина, Китай, США), адже 1 га території індустріального парку — це від 1 до 5 млн дол. інвестицій і від 20 до 50 нових робочих місць”.
“Технопарк у перспективі можна створити на базі “Університету майбутнього”. Найцінніший ресурс — це люди. І поки ми не втратили його остаточно, треба діяти. Було залучено інвестиції німецького банку в НВО “Імпульс”, котре виробляє системи контролю і управління для об’єктів атомної енергетики, залізничного транспорту та інших галузей промисловості. Обласна влада доклала всіх зусиль для повторного запуску сєверодонецького “Азоту”. Це робочі місця, це гарантія розвитку міста і регіону», — резюмував губернатор.
Нагадаємо, раніше Гарбуз озвучив долю сепаратистів після повернення Донбасу до складу України.
Більше про те, що таке “донбаська” ідентичність, яке майбутнє промислового комплексу Донеччини — читайте в авторській статті Сергія Костежа: “Два губернатора. Як бачать майбутнє Донбасу Жебрівський і Гарбуз”.
The post План “гасіння пожежі”: Гарбуз розповів, як розвиватиме промисловість Луганщини appeared first on Народна Правда.

22.11.2017 17:26 norubric
Україна втратила контроль над трьома областями: поліція та армія безсилі
Возвращать нет смысла: в Украине сделали неожиданное заявление по Донбассу
Россия предупредила Украину о большой войне на Донбассе
Нервничал и перебивал: видео с опозорившимся Путиным взорвало Сеть
Россия уходит с Донбасса: едут целыми колоннами, забирают все
Ушел из жизни знаменитый российский актер, который снялся в проклятом сериале
Человек Путина назвал даты вторжения России в Украину
Подонки с мандатами, – Вакарчук отреагировал на скандал в Раде
Украинцев ждут массовые проверки: кому придется раскошелиться