Новости источника:

«Зеркало недели (газета)»

Готовность Лондона сотрудничать с ЕС по безопастности и внешней политике, по мнению Туска, является позитивным развитием Brexit. Зеркало недели (газета)

Президент присудив премію "Українська книжка року"

Президент України Петро Порошенко присудив щорічну премію "Українська книжка року". Як повідомляється на сайті президента, указ підписаний на підставі рішення Комітету зі щорічної премії президента України "Українська книжка року". У номінації "За видатні досягнення у галузі художньої літератури" премію присуджено...Зеркало недели (газета)

Указ президента подписан на основании решения Комитета по ежегодной премии президента Украины "Украинская книга года". Зеркало недели (газета)

САП направила до суду клопотання про арешт майна Омеляна – ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить суд заарештувати майно міністра інфраструктури Володимира Омеляна , підозрюваного у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. Про це повідомляє в середу, 19 вересня, видання " Українська правда " з посиланням на джерело в САП. "Направили...Зеркало недели (газета)

Антикоррупционная прокуратура просит арестовать имущество подозреваемого в незаконном обогащении министра. Зеркало недели (газета)

Amnesty назвала Єгипет в

Правозахисна організація Amnesty International звинуватила уряд Єгипту у боротьбі зі свободою вираження думок, яка перетворила країну у "в'язницю під відкритим небом" для критиків влади. Amnesty заявила, що з грудня влади заарештували щонайменше 111 осіб за критику президента Абдельфаттаха аль-Сісі –...Зеркало недели (газета)

В САП знову виявили обладнання для прослуховування, підозрюють НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради щодо запобігання корупції, на якому планувався звіт про роботу НАБУ. Як заявляють ЗМІ, Ситник скасував свою участь у засіданні, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за...Зеркало недели (газета)

Директор бюро Артем Сытник неожиданно отменил свой визит на заседание парламентского комитета.   Зеркало недели (газета)

Українська економіка до 2023 року зросте в 1,5 рази - прогноз МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує зростання економіки України. У наступні п'ять років (до 2023 року) ВВП на душу населення в Україні зросте в 1,5 рази. про це пишеть liga.net з посиланням на прогноз МВФ . За даними МВФ, станом на...Зеркало недели (газета)

Чиновников подозревают в необоснованных запретах на использование вакцин для иммунизации населения.   Зеркало недели (газета)

ВВП Украины на душу населения в 17 раз меньше, чем этот показатель в развитых странах.   Зеркало недели (газета)

Уряд відсторонив керівництво Держлікслужби з посади

Посадовців підозрюють в необґрунтованих заборонах на використання вакцин для імунізації населення.   Кабінет міністрів України відсторонив від посади голову Держлікслужби Наталію Гудзь та першого заступника голови Служби Владислава Цілину та ініціював дисциплінарне провадження за фактами необґрунтованого запровадження заборони на різні...Зеркало недели (газета)

Парубій підписав закон про збільшення кількості членів ЦВК

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про внесення змін до ст. 6 закону про Центральну виборчу комісію, ухвалений у вівторок , 18 вересня, який збільшує кількісний склад комісії з 15 до 17 членів. Спікер підписав документ у сесійній залі...Зеркало недели (газета)

Китай може стати новим колонізатором - FT

Масштабне кредитування Пакистану в рамках ініціативи "Пояс і дорога" може мати неприємні наслідки. Майстерно збережені руїни старого літнього палацу Пекіна є потужним нагадуванням про рішення французьких і британських військ спалити місце в жовтні 1860 року. Британський верховний комісар наказав знищити...Зеркало недели (газета)

Масштабное кредитование Пакистана в рамках инициативы "Пояс и дорога" может иметь неприятные последствия. Зеркало недели (газета)

Вченим за допомогою генної терапії вдалося позбавити мишей від кокаїнової залежності

Дослідники імплантували мишам фрагменти шкіри, які здатні виробляти певний білок. Американські вчені успішно застосували генну інженерію для позбавлення мишей від кокаїнової залежності. Як повідомляє Naked science, дослідники внесли в стовбурові клітини ген ферменту, що метаболізує фермент. Потім фрагмент шкіри був...Зеркало недели (газета)

Исследователи имплантировали мышам фрагменты кожи, которые способны вырабатывать определенный белок. Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий