Новости источника:

«Зеркало недели (газета)»

Із законопроекту про Донбас вилучили відповідальність співробітників окупаційної адміністрації

Норма декларувала кримінальну відповідальність співробітників окупаційної адміністрації. У Раді не знайшлося достатньої кількості депутатів, щоб підтвердити правку. При розгляді законопроекту про деокупації Донбасу № 7163 Верховна Рада не змогла підтвердити схвалену Комітетом з питань національної безпеки і оборони правку №224.Зеркало недели (газета)

В то же время, в ЕС заверили, что не позволят Лондону получить более выгодные условия, чем у него были во времена членства. Зеркало недели (газета)

Виробництво закордонних біометричних паспортів збільшили вдвічі

Чергу на виготовлення документів обіцяють ліквідувати впродовж декількох місяців.   Поліграфічний комбінат "Україна" збільшив виробництво закордонних біометричних паспортів  із 10 тис. до 21 тис. на добу завдяки запуску нового обладнання для нанесення персональних даних. "У серпні 2017 року Мінекономрозвитку ініціювало...Зеркало недели (газета)

В главу общественного движения "Свобода, демократия, правда" выпустили пять пуль. Зеркало недели (газета)

Норма декларировала уголовную ответственность сотрудников оккупационной администрации. В Раде не нашлось достаточного числа депутатов, чтобы подтвердить поправку. Зеркало недели (газета)

Очередь на изготовление документов обещают ликвидировать на протяжении нескольких месяцев.   Зеркало недели (газета)

Опыты украинских ученых в Антарктике помогают регистрировать новые препараты для борьбы с ожогами и язвами. Зеркало недели (газета)

Туск і Юнкер порадили Британії передумати щодо Brexit - The Independent

Водночас, у ЄС запевнили, що не дозволять Лондону отримати вигідніші умови, ніж у нього були в часи членства.   Велика Британія все ще може передумати і лишитися членом Євросоюзу, попри те, що стадія її вихід з організації вже досить пізня.Зеркало недели (газета)

Українські дослідники-полярники поповнили світову науку новими відкриттями

Біолог Андрій Утєвський, який проводить глибоководні занурення та вивчає флору й фауну в районі антарктичної станції "Академік Вернадський", розповів про відкриття шести раніше невідомих науці видів антарктичних риб та риб'ячих п'явок. Знайшли також величезних губок, вік яких декілька тисяч років.Зеркало недели (газета)

"ПриватБанк" был объектом масштабных и скоординированных мошеннических действий,  что привело к убыткам минимум в 5,5 млрд долларов, заявили в компании Kroll. Зеркало недели (газета)

Із законопроекту про Донбас вилучили право президента визначати межі окупованих територій

Схвалена комітетом норма давала президенту право визначати межі окупованих територій. Однак депутати були проти. При розгляді законопроекту про деокупацію  Донбасу № 7163 Верховна Рада не змогла підтвердити схвалену Комітетом з питань національної безпеки і оборони правку №162. У першому читанні...Зеркало недели (газета)

Одобренная комитетом норма давала президенту право определять границы оккупированных территорий. Однако депутаты были против. Зеркало недели (газета)

Опубліковано трейлер серіалу "Терор"

Канал АМС представив трейлер серіалу "Терор", який розповість про експедицію Джона Франкліна. Дія серіалу розгортається у 1845 році. Полярний дослідник Джон Франклін командує двома кораблями — "Еребус" і "Терор", які повинні знайти морський шлях з Атлантичного океану в Тихий. У...Зеркало недели (газета)

Суд пояснив причину поновлення на посаді фігуранта справи про перестрілку в Княжичах

Окружний адмінсуд Києва поновив на посаді начальника управління карного розшуку столичної поліції Леоніда Куряту у зв'язку з відсутністю доказів правомірності його звільнення, повідомляє прес-служба суду. Наголошується, що суд частково задовольнив позов Куряти до Національної поліції, ГУ поліції у Київській області.Зеркало недели (газета)

Македонія та Болгарія відмовились від територіальних претензій

Країни ратифікували договір "про добросусідство". Парламент Македонії ратифікував підписаний із Болгарією договір "про добросусідство, дружбу та співпрацю", що були ключовими умовами Євросоюзу для прийняття нових членів, повідомляє польське видання TVN24. Македонія та Болгарія зробили важливий крок для подолання етнічних і...Зеркало недели (газета)

Минобороны планирует заключить с ООО "Военторг" соглашение на 294,13 млн гривень. За эти деньги они будут поставлять продукты питания военным Кропивницкого и Львовщины. Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий