Підведення підсумків традиційного творчого конкурсу між загальноосвітніми закладами Лубен відбулося днями у адмінприміщенні міської ради. Про це повідомляється на офіційному сайті установи. Спочатку до присутніх звернулася начальник відділу сімׄ’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, яка проаналізувала роботу членів журі та...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

15 січня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею ім. Г.Я. Стеллецького відкрилася перша в 2019 році збірна виставка робіт лубенських художників «Зимовий сонет». Подія є традиційною, а тому відбулася в затишній атмосфері, адже присутні вітали один одного зі святами,...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Ім’я – це невід’ємна частина особистості, а говорячи про українську культуру слід додати, що воно також дає людині святого захисника, охоронця, до якого можна звернутися у важку хвилину і чесноти якого треба наслідувати. Вибір імені для малюка залишається за батьками,...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Як повідомляє Лубенський міськрайонний відділ ДРАЦС кількість актових записів за 2018 рік по Лубенському міськрайонному відділу ДРАЦС (в т.ч. Лубенський міський та Лубенський районний відділи ДРАЦС): Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Як повідомляє Лубенський міськрайонний відділ ДРАЦС кількість актових записів за 2018 рік по Лубенському міськрайонному відділу ДРАЦС (в т.ч. Лубенський міський та Лубенський районний відділи ДРАЦС): Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Інформаційним приводом прес-конференції генерального ди­ректора ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимира Дороша, що відбулася днями, було поширення неправдивої інформації у мережі Facebook щодо невиплати заробітної плати працівникам ТОВ «Лубенський молочний завод». Це обурило не лише власників ТМ «Гармонія», а й трудовий...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Ця гра з'явилася на світ ще в 1999 році. Вона була створена за мотивами однойменного мультсеріалу, який тоді був неймовірно популярним. Але з часом серіал забули, як і саму гру Бейблейд. На зміну їй прийшли тамагочі, ігрові приставки, з більш...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

У Лубнах офіційно зареєстровано перший випадок захворювання на грип Н3N2. Це грип типу А. Всі інші випадки захворювання діагностовано як ГРВІ. Станом на 14 січня епідеміологічний поріг як серед дітей, так і серед дорослого населення перевищено не було. На початок...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Різкі зміни погодних умов змушують людей навчитися «їздити» на будь-якій частині свого тіла. Такі травматичні падіння внаслідок ожеледиці вкрай небезпечні, адже подекуди мають тяжкі наслідки. І хоча стовпчики термометрів не сягають критичних показників, як у всім відомих фільмах-катастрофах, проте викликають...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

З 13 січня для лубенців діятимуть нові тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води згідно Рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради № 981 від 21.12.2018. Про це інформує “Лубнитеплоенерго”.Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Сьогодні, 14 січня, обідної пори на площі Ярмарковій у Лубнах мали демонтувати все те, що прийнято називати МАФами (малі архітектурні форми). Як лубенці могли помітити, значна їх частина вже встигла "втекти": хтось зникав з поля зору поступово, хтось днями під...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Сьогодні, 14 січня, обідньої пори на площі Ярмарковій у Лубнах мали демонтувати все те, що прийнято називати МАФами (малі архітектурні форми). Як лубенці могли помітити, значна їх частина вже встигла "втекти": хтось зникав з поля зору поступово, хтось днями під...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

10 січня станцію екстреної медичної допомоги №3 в м. Лубни відвідав депутат Полтавської обласної ради Олександр Сірик. В кабінеті головного лікаря Юрія Палиги обговорили реалії сучасної медицини, проблеми, з якими найчастіше стикаються лубенські медики, а також можливості їх вирішення. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Відтепер ТВ-програма на шпальтах газети "Лубенщина" поповнилася одразу трьома телеканалами - "Місто" та "Футбол 1" і "Футбол 2". Тож слідкувати за новинами в області стало набагато зручніше, а футбольні телеканали надають вичерпну інформацію для тих, хто не уявляє свого життя...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Третім і завершальним акордом різдвяно-новорічних святкувань є Йордан, або Водохреща, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня. Люди вірять, що у цей день вода очищає та стає цілющою, тому усі бажаючі занурюються в ополонку, щоб бути здоровими цілий рік.Громадсько-політична газета "Лубенщина"

До нового року кожен намагається підвести умовну риску: зробити висновки, завершити чи доробити почате. Але лубенську музичну школу така успішна доля наприкінці року, що минув обійшла стороною. Ремонтні роботи на об’єкті було розпочато відносно давно, і, за певних обставин, вони...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Їй – 83. Живе в Лубнах на третьому поверсі в квартирі. Нічого нечує та все бачить. Бачить людей, що ходять по вулиці, бо найкраще місце її під вікном, бачить сонце, що вселяє тепло в її серце, бачить небо, що добопамає...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Їй – 83. Живе в Лубнах на третьому поверсі в квартирі. Нічого не чує та все бачить. Бачить людей, що ходять вулицею, бо найкраще місце її під вікном. Бачить сонце, що вселяє тепло в її серце. Бачить небо, що допомагає...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Інформація про пільги на проїзд на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування розміщена на офіційному веб порталі Лубенської районної державної адміністрації. Зокрема, мова йде про зміни у Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

10 січня з Греції на територію України йде активний циклон. Він призведе до погіршення погодних умов у південній частині України. На Полтавщині складні погодні явища очікують вечері 10 січня та вдень 11 січня, - повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий