Півтора року тому в Лубнах створене нове під­приємство ТОВ «Чисте місто ЕКО». Наш корес­пондент зустрівся з його директором Костян­тином Володимировичем Невєровим і задав йому кілька запитань. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Вже стало доброю традицією у День археолога, 15 серпня, відвідувати Гінцівську пізньопалеолітичну стоянку. Це свято тут не відзначають по-народному, з розмахом, скоріше навпаки – скромно приймають гостей, проводять екскурсії, розповідають про нові пошуки і здобутки в галузі. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Борщівник – ця небезпечна рослина вже реєструється у всіх районах області обабіч доріг, річок, лісів. Поступово перебирається на дачні ділянки та землі інших категорій. Крім шкоди для довкілля, ця рослина має надзвичайно небезпечний вплив на здоров’я людини, оскільки борщівник –...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Побудова сімейних відносин, батьківсько-дитячі відносини, соціалізація дітей з особливими потребами – ці та інші аспекти життя нерідко стають великою перепоною на шляху до повноцінного функціонування родини. Практика звернень до сімейних психологів, психотерапевтів не надто поширена в Україні, не говорячи про...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

12 серпня країна відсвяткувала День будівельника. З нагоди свята на черговій щотижневій нараді міський голова Олександр Грицаєнко наголосив на важливості галузі для міста. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Походження свята пов'язано з народними та церковними звичаями. Серпень – найбільш урожайний місяць літа, і одним з дарів природи, який починали збирати в серпні є мед. У давнину вважалося, що після 14 серпня бджоли починають нести поганий мед і до...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

11 серпня о 10.00 рятувальники витягли зі ставка тіло 39-річного чоловіка. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Біля села Вільшанка Лубенського району місцевий мешканець знайшов гранату Ф-1 часів Другої світової війни. 11 серпня у Лубенському районі групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення знищили гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба Управління з питань цивільного...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

7 серпня я проходила вулицею Нижній Вал і замилувалася роботою молодих чоловіків, які мотокосами косили траву на пагорбах. Я не втрималася і підійшла до них. Поцікавилася з якого вони підприємства. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

9 серпня у Лубенській районній бібліотеці ім. В.Малика стартували кінопокази в рамках проекту «Артхаус Клуб». Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно, знайомить глядача з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Як повідомляє прес-служба Полтавської ОДА на нараді зібрали представників Служби автомобільних доріг та Агентство місцевих доріг у Полтавській області, Управління інфраструктури Полтавської ОДА. Присутні також голова Чорнухинської РДА Олег Ковган та депутат Полтавської облради Василь Стасовський. Зустріч пройшла під головуванням...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

9 серпня Українська православна церква вшановує пам'ять Святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Він постає як грізний святий, покровитель воїнів. Сутність шанування з цього боку розкривається його першим ім'ям - Пантолеон, - що означає «у всьому лев». Друге ім'я, отримане при...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Головне управління Національної поліції в Полтавській області повідомляє в в мережі Facebook, що в поліції Лубен працює чемпіон України з «Фріфайту». Сьогодні «Поліцію Полтавщини» в обличчях представляє Артем Шафорост, оперуповноважений кримінальної поліції Лубенщини.Якщо коротко, то наша безпека – це його...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

А ви вже зібрали найбільший в світі часник, виростили квадратний кавун чи викопали оригінальну картоплину. Фотографуй та присилай нам. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Чи подобається вам сміття? – на таке питання, мабуть кожен відповість що ні. Певно, є такі люди, які думають, що воно якось само собою кудись подінеться. Адже в дикій природі кудись зникають і не накопичуються всохлі та повалені вітром дерева,...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

…Причому у буквальному сенсі цього слова. Люди замість того, щоб іти тротуаром біля будинку ДТСОУ змушені протоптувати стежки, щоб оминути зарослі хмелем та амброзією полинолистою сходинки. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

На щотижневій нараді міський голова Олександр Грицаєнко привітав з ювілейним днем народження цілу плеяду лубенських медиків. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

На балансі ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» в м. Лубни перебуває 10 котелень, 3 центральних теплових пункти, 30,039 км в 2-х трубному обчисленні теплових мереж. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Внаслідок стихійного лиха, що трапилось 29 липня 2018 р. на території міста були значно пошкоджені дерева. Епіцентр буревію припав на частину вулиці Монастирської та північну частину Центрального парку. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Свіже легке повітря, довга вулиця з лавками біля будинків, крилаті лелеки. Це невелике село, яке називається Литвяки, що усипане розмаїттям квітів на розлогих луках, з яких чути духмяні пахощі конюшини та інших степових трав. Зазвичай, коли сонце спекотно світить, опівдні...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий