Новости источника:

«UkrBasket»

Команда Дениса Журавльова сьогодні була сильнішою за корабелів. Більша кількість підбирань, кращий відсоток влучань з-за дуги та ефективна гра Мішули – саме ці фактори допомогли дніпрянам повезти додому чергову перемогу.  Хід гри: Корабели у першій же атацізусиллями Попова відкрили лік...UkrBasket

Команда Валерія Плеханова на власному паркеті обіграла гостей з Харкова. Команди провели рівний поєдинок, проте в клатчі сильнішими виявились господарі. Хід гри: Харків’янин Роман Козлов відкрив рахунок в матчі кидком після проходу під кільце, на що господарі паркету відповіли трьома...UkrBasket

Віталій Зотов вперше візьме участь у Матчі зірок Суперліги

Розігруючий Миколаєва Віталій Зотов вперше візьме участь у Матчі зірок Суперліги. Він не просто став одним з… Кількість голосів вболівальників дозволила 21-річному баскетболісту одразу ж увійти до складу стартової п’ятірки Українців, які в останній вікенд січня боротимуться з Легіоном. –...UkrBasket

НБА підвела чергові підсумки голосування вболівальників за стартові п’ятірки Матчу Всіх Зірок, повідомляє офіційний сайт ліги. Цього разу в них не відбулося жодних значних змін порівняно з попередніми результатами. Східна конференція Задня лінія Кайрк Ірвінг, Бостон – 3 187 тис.UkrBasket

Команди НБА зіграли 18 січня чергові матчі регулярного чемпіонату. Лейкерс захисника збірної України Святослава Михайлюка переміг у овертаймі Оклахому – 138:128.  Перемогти допомогли серед іншого 7 очок українця за 18:39. Оклахома-Сіті – Лейкерс – 128:138 OT (39:27, 24:40, 33:28, 26:27, 6:16)...UkrBasket

Як повідомив офіційний сайт ФБУ, федерація визначила імена тренерів, які будуть керувати збірними України та Легіону під час шоу-матчу в Запоріжжі 26-го січня. Збірну України очолить Рульовий Дніпра Денис Журавльов, якому асистуватиме тренер МБК Ніколаєв Віталій Черній. Цей вибір здається...UkrBasket

Кінцівку абсолютно рівного матчу кияни провели краще. БК Одеса — Київ-Баскет 70:76 (25:24, 12:13, 20:20, 13:19) 18 січня 2019 року. Одеса. СК «Краян» Одеса: Вітолс (7 + 4 передачі), Пустозвонов (13 + 8 підбирань + 4 передачі), Бєліков (19 +...UkrBasket

Потужна четверта чверть дозволяє лідерам сезону святкувати важливу перемогу в грі проти діючих чемпіонів країни. Хімік — Черкаські Мавпи 92:89 (26:24, 20:29, 23:19, 23:17) 18 січня 2019 року. Південний. УСК ” Олімп» Хімік: Едвін (23 + 10 підбирань + 6...UkrBasket

Лідер Київ-Баскета Павло Крутоус виграв матч з настільного хокею під час турніру для журналістів. Його суперником був не хто-небудь, а знаменитий у минулому хокеїст, а нині директор Української хокейної ліги Сергій Варламов. Крутоус переміг 2:1. Гра у настільний хокей додала...UkrBasket

Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов вийшов у стартовій п’ятірці в матчі групового раунду Ліги чемпіонів, в якому його іспанська Фуенлабрада поступилась Хапоелю – 77:91. За 18 хвилин на майданчику наш бігмен набрав 12 очок (4/7 двоочкових, 4/4 штрафних), зробив 4 підбирання (1...UkrBasket

Команди НБА зіграли 17 січня чергові матчі регулярного чемпіонату. Детройт – Орландо – 120:115 OT (26:34, 32:29, 32:21, 19:25, 11:6) Бостон – Торонто – 117:108 (30:36, 34:17, 23:30, 30:25) Мемфіс – Мілуоки – 101:111 (20:28, 25:22, 28:41, 28:20) Х’юстон – Бруклін – 142:145...UkrBasket

Після завершення голосування вболівальників, які визначали стартові п’ятірки «Зірок України» і «Зірок Легіону» було проведено телефонне опитування тренерів у якому вони назвали свої варіанти других п’ятірок для команд, що візьмуть участь у «Матчі Зірок». Нижче можна ознайомитися із його результатами:...UkrBasket

У матчі четверга Миколаїв в Южному приймав харківський Політехнік. В двох попередніх матчах регулярного чемпіонату двічі перемагали саме “корабели”. Перша чверть стала однією з найрезультативніших у сезоні – Миколаїв виграв стартову десятихвилинку 33:28. Команди влаштували справжню дальнобійну феєрію: номінальні господарі...UkrBasket

Запоріжжя приймав Дніпро в рамках чергового Дніпровського дербі – третього в рамках поточного регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Старт матчу залишився за господарями, які зіграли агресивніше на обох сторонах майданчику. Гравці Запоріжжя реалізували 4 з 7 триочкових, краще рухали м’яч,  у...UkrBasket

Лідер Лейкерс форвард ЛеБрон Джеймс, який продовжує відновлюватися після травми паху, пропустить ще як мінімум два матчі, повідомив ESPN його агент Річ Пол. Він не поїде у виїзне турне, під час якого команді чекають зустрічі з Оклахома-Сіті і Х’юстон. При...UkrBasket

Вперше цього сезону найціннішого гравця тижня довелося визначати за додатковими показниками. Два одноклубники Павло Крутоус та Моріс Крік отримали однакову кількість тренерських голосів, обидва були співавторами подвійної перемоги «Київ-Баскета» у домашньому турі. Для того щоб визначити хто з них більш гідний отримати почесне звання...UkrBasket

Захисник національної збірної України Олександр Липовий відіграв 22 хвилини у матчі групового раунду Ліги чемпіонів, в якому його грецький Промітеас у Стамбулі поступився місцевому Бешикташу – 74:96.  Українець, вийшовши з лави запасних, набрав 6 очок (2/2 двоочкових, 0/3 триочкових, 2/3 штрафних), зробив...UkrBasket

Український центровий Атланти Олексій Лень допоміг Атланті здобути переконливу перемогу в матчі з Оклахомою – 142:126. Наш бігмен отримав 30 з половиною хвилин ігрового часу в домашній грі, в якій відзначився 24 очками (8/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 5/6 штрафних), зібрав 11 підбирань...UkrBasket

Як повідомляє офіційний сайт ФБУ, форвард Володимир Шевченко підписав контракт з БК Запоріжжі. 24-річний вихованця Дніпра відіграв першу частину сезону в литовському Невежисе, який покинув перед новим роком. У Литві Шевченко проводив на паркеті всього 6,1 хвилини в середньому за...UkrBasket

У НБА тривають матчі регулярного чемпіонату. Команди завершили програму 13-го ігрового тижня. Зокрема чергові матчі зіграли Атланта українського центрового Олексія Леня та Лейкерс нашого захисника Святослава Михайлюка. Дивіться відео найкращих кросоверів у матчах НБА за тиждень. UkrBasket