Новости источника:

«UkrBasket»

Хімік повів у гонитві за бронзові нагороди української Суперліги Парі-Матч. Зробивши ключовий ривок в третій чверті господарі паркету забезпечили собі комфортну різницю та не перемогли. Анкета матчу: Южне. ФСК “Олімп” БК “Хімік” – МБК “Миколаїв” – 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21) Рахунок...UkrBasket

ФІБА розпочала голосування з визначення найкращих гравців сезону в Кубку Європи.  У номінації «найкращий центровий» серед претендентів гравець збірної України та італійського Авеліно Кирило Фесенко. Після початку голосування українець вийшов у лідери. Підтримати його можна за цим посиланням. У номінації найкращих...UkrBasket

Обрадойро центрового збірної України Артема Пустового поступилося в овертаймі Естудіантесу в матчі 29 туру чемпіонату Іспанії – 112:116. Наш баскетболіст за 24:21 набрав 15 очок, 3 підбирання, 1 передачу, 1 блок-шот. Суперники реалізували рекордні в чемпіонаті 18 триочкових з 34-х...UkrBasket

Вирішальні матчі серій за нагороди у чемпіонаті України Суперліги Парі-Матч відбудуться з використанням системи відеоповторів для суддів. На сьогодні федерація баскетболу України має одну таку систему. Вона уже відпрацювали у двох останніх київських матчах за участю “Будівельника” та була задіяна...UkrBasket

«Хімік» – Миколаїв» Южне ФСК «Олімп» 18:00 fbu.ua Обидві команди дійшли до серйозної стадії в плей-оф. Та не можна сказати, що вони були близькими до фіналу. «Миколаїв» програв «Черкаським Мавпам» у всіх трьох матчах півфіналу практично без шансів. «Хімік» дав...UkrBasket

Команди НБА зіграли 22 квітня чергові матчі плей-оф. Маямі – Філадельфія – 102:106 (26:26, 35:30, 22:23, 19:27) Рахунок серії – 1:3 Четвертий поєдинок серії пройшов у впертій боротьбі протягом усіх 48 хвилин. У третій чверті Майамі вдалося вирватися вперед на 12 очок,...UkrBasket

У чемпіонаті Україги серед команд Першої ліги 22 квітня відбулися стартові поєдинки 1/2 фіналу. У Вінниці місцеві Зубри переконливо переграли другу команду Миколаїва. На початку зустрічі ігрову ініціативу захопили гості. Але в другій чверті ситуація змінилася. На велику перерву господарі...UkrBasket

“Дніпро” та “Хімік” зуміли подарувати уболівальникам насичену півфінальну серію. Перемогу у ній здобула краща команда регулярного чемпіонату – “Дніпро” – 3:1. Емоційний шлях цієїсерії показує її топ-10 епізодів. https://youtu.be/LoB0pkGFGJY UkrBasket

Кам’янець-Подільський клуб ДіДіБао став останнім півфіналістом Першої ліги. У третьому матчі чвертьфінальної серії подільці змогли здолати непоступливий запорізький Металург. Сумнівів у переможному завершенні серії для ДіДіБао з наближенням фінальної сирени заключного матчу ставало дедалі менше. Наприкінці третьої чверті господарі вели...UkrBasket

Ювентус форварда збірної України Максима Корнієнка вдома програв Вітаутасу розігруючого української національної збірної Дениса Лукашова – 67:80. Корнієнко, вийшовши у старті, відіграв 27 хвилин, набрав 12 очок (4/9 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 6 підбиань (2 у нападі), та зробив 2 блок-шоти при...UkrBasket

Перший раунд Треті матчі Індіана – Клівленд 92:90 (20:31, 20:26, 23:12, 29:21) Індіана: Богданович (30), Оладіпо (18 + 7 передач – 5 втрат), Янг (12 + 7 підбирань), Тернер (8 + 10 підбирань), Коллісон (3) – старт; Букер (0), Сабоніс...UkrBasket

Команди з Миколаєва та Івано-Франківська п’ятий матч зіграють у півфіналі. Півфінал, серія до трьох перемог, матч №4 Говерла — Ніко-Баскет 77:65 (23:27, 19:13, 18:14, 17:11) Говерла: Серпилин (20 + 4 втрати), Коровяков (15), Калашников (14 + 7 передач + 6...UkrBasket

Одеса отримає новий Палац спорту. Про це в соцмережі повідомив Голова Одеської ОДА Максим Степанов. Арена залишиться на звичному для всіх місті – буде максимально оновлено вже існуючу арену. Новий Палац буде адаптовано до найсучасніших вимог з проведення спортивних змагань...UkrBasket

Розігруючий Голден Стейт Стефен Каррі повернеться у стрій не раніше третього матчу серії другого раунду плей-оф НБА, повідомляє The Athletic. Процес його відновлення після розтягування внутрішніх бічних зв’язок правого коліна ще не вступив в завершальну стадію. Поки Каррі проводить тільки...UkrBasket

Лідер збірної Латвії Крістапс Порзінгіс може пропустити наступний сезон. Про це повідомив власник клубу НБА Нью-Йорк Нікс Джеймс Долан.  «Чув багато варіантів терміну відновлення Порзінгіса. Від грудня 2018 до літа 2019 року. Не знаю, чого чекати», – передає слова Долана...UkrBasket

Результати опитування тренерів і представника титульного спонсора Суперліги ТМ Парі-Матч Віталія Місюри за підсумками півфіналів дали сенсаційні результати: одразу 4 гравців, вперше потрапили до символічної збірної туру. Увінчав квартет новачків рекордсмен – Станіслав Тимофеєнко, який уже вдев’яте опинився у складі...UkrBasket

Черкаські Мавпи здолали Миколаїв в третьому матчі півфінальної серії й таким чином пройшли до фіналу плей-оф Суперліги з рахунком 3-0. У свою чергу, Дніпро зумів стримати фінальний натиск Хіміка в четвертому матчі серії та також оформити вихід у фінал української Суперліги...UkrBasket

Команди НБА зіграли 20 квітня чергові матчі плей-оф. Маямі – Філадельфія – 108:128 (33:37, 31:26, 30:33, 14:32) Рахунок серії – 1:2 В одному з найбільш видовищних матчів сезону, «Філадельфія» здобула перемогу над «Майамі» і зробила серйозну заявку на перемогу в серії. Каталізатором...UkrBasket

У Суперлізі Парі-Матч завершилися півфінальні серії плей-оф та визначилися учасники медальних серій.  То ж у фіналі зійдуться Черкаські Мавпи та Дніпро, а в серії за бронзові нагороди грають южненський Хімік та Миколаїв. ФБУ визначила розклад матчів у цих парах. Серії...UkrBasket

18 квітня у Першій лізі було зіграно третій матч чвертьфінальної серії плей-оф Чемпіонату України. Вінницькі Зубри на домашній арені переконливо здолали КДПУ з Кривого Рогу. Хід боротьби у цій чвертьфінальній парі свідчить про вольову перемогу вінничан. Перші два матчі зі...UkrBasket