Новости источника:

«Футбол Полтавщини»

27 травня, в Полтаві відбувся другий перехідний матч між ФК “Полтавою” – та”Чорноморцем” – за право виходу до Прем’єр-ліги. Господарі здобули розгромну перемогу над одеситами з рахунком – 3:0. Перша гра завершилась – 1:0 на користь “Чорноморця”. Тож таким чином,...Футбол Полтавщини

26 травня в Києві на НСК Олімпійський відбувся фінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА, в якому іспанський “Реал” (Мадрид) обіграв англійський “Ліверпуль”. Матч завершився з рахунком 3:1. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі й завершився без забитих голів. Основні події в...Футбол Полтавщини

23 травня в Одесі відбувся перший перехідний поєдинок між командами, які розігрують путівку в Прем’єр-лігу на наступний сезон, в якому “Чорноморець” обіграв ФК “Полтаву” – 1:0. Єдиний гол на 36-й хвилині ударом зі штрафного забив Кирило Ковалець. Матч-відповідь у Полтаві...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 19-20 травня, відбулися поєдинки четвертого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати: Група А ФК «Диканька» — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:6 (юнаки 0:1) «Псел» (Гадяч) — «Легіон» (Полтава) 2:2 (юнаки 1:2) «Колос» (Кобеляки) — ФК «Карлівка» 0:1...Футбол Полтавщини

20 травня у Полтаві завершилася поєдинок останнього туру УПЛ, в якому Ворскла обіграла луганську Зорю з рахунком 2:0. Обидві команди до останнього туру претендували на бронзу. Ворсклу влаштовувала перемога або нічия, Зоря сподівалася тільки на перемогу – лише вона забезпечувала...Футбол Полтавщини

«Гірник-Спорт» поступився «Волині» в останньому матчі сезону, гра завершилась з рахунком 0:2. Голами у складі гостей відзначились на 49 хвилині Герасимюк, та на 74 хвилині з пенальті Страшкевич. За підсумками сезону гірники зайняли восьму сходинку у першій лізі. 19.05.2018 Перша ліга...Футбол Полтавщини

ФК Полтава поступилась в останньому турі першої ліги винниківському Руху, гра завершилась з рахунком 1:0, переможний гол господарі забили з пенальті на останній хвилині поєдинку. За підсумками сезону полтавці зайняли друге місце й тепер за вихід до прем’єр-ліги поборються в...Футбол Полтавщини

Кременчуцький “Кремінь” вилетів в другу лігу. В останньому поєдинку першої ліги команда з Кременчука поступилась 2:0 київському Арсеналу. Голами на 6 та 45 хвилині відзначилися Деркач та Семчук. За підсумками сезону-2017/18 кременчужани зайняли 16 те місце. Разом з кременем у...Футбол Полтавщини

16 травня в Ліоні (Франція) завершився фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому зустрічалися французький “Марсель” та іспанський “Атлетіко” (Мадрид). Футболісти “Атлетіко” обіграли суперника з рахунком 3:0 і втретє у своїй історії стали володарями трофею Ліги Європи. Героєм фіналу став форвард...Футбол Полтавщини

Фермер (Павлівщина) третій рік поспіль здобуває Весняний Кубок Гребінківського району. У фіналі який відбувся 12 травня у місті Гребінка Павлівщина   з рахунком 3:1 перемогла Україну  з Овсюків.  За переможців дублем відзначився Гетьман, ще один гол  на рахунку Довгаля. 12.05.2018 р. Фінал...Футбол Полтавщини

12 травня, в Ковалівці відбулася фінальна гра п’ятого, розіграшу весняного Кубка пам’яті відомого тренера й арбітра Олександра Горностаєва. Цього разу участь у турнірі взяли 18 команд. До фіналу пробилися ковалівський «Промінь» та «Сокіл» зі Степного. «Сокіл», вдруге став володарем почесного...Футбол Полтавщини

Минулого вікенду, 12 та 13 травня, відбулися поєдинки третього туру першого етапу чемпіонату Полтавщини. В матчах що відбулися зафіксовано такі результати: Група A «Фламінго» (Горішні Плавні) — СК «Машівка» 4:3 (юнаки 0:0) «Чутове» — «Карлівка» 0:1 (юнаки 4:0) «Кобеляки» —...Футбол Полтавщини

13 травня, у Маріуполі відбувся матч 31-го туру УПЛ, в якому місцевий «Маріуполь» приймав «Ворсклу». Поєдинок завершився нічиєю – 1:1. Ворскла першою забила у поєдинку, на 30-й хвилині форвард  Юрій Коломоєць  головою замкнув навіс  Ребенка. У другому таймі Тищенко рахунок...Футбол Полтавщини

12 травня у Харкові «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів, в рамках 33-го туру першої ліги зіграв з місцевим «Геліосом». Команда Сергія Пучкова здобула перемогу з рахунком 1:3. Відкрив рахунок у матчі Фаюк, замкнувши подачу зі штрафного, господарі відігралися зі стандарту, шикарним ударом...Футбол Полтавщини

ФК “Полтава” не зумів здобути перемогу в домашньому матчі над “Колосом”, втративши лідерство в Першій лізі. Гості першими вийшли вперед, під завісу першого тайму голом відзначився екс-полтавець Нехтій. Відігралися господарі лише в середині другого тайму, коли Савін зробив простріл у центр штрафного,...Футбол Полтавщини

“Гірник-Спорт ” в рамках 32 туру чемпіонату України в першій лізі, вдома впевнено переміг претендента на підвищення в класі, петровський Інгулець. Господарі з перших хвилин виглядали в атаці цікавіше й небезпечніше, але втілити перевагу в забиті голи до перерви їм...Футбол Полтавщини

6 травня у матчі 32-го туру чемпіонату України в першій лізі ФК “Полтава” вдома на стадіоні “Локомотив” мінімально переміг луцьку “Волинь”. Другий тур поспіль перемогу полтавцям приніс досвідчений форвард Олександр Ковпак, який забив наприкінці зустрічі в падінні через себе. За...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 5-го та 6 – го травня відбулися поєдинки другого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати: 5.05.2018 2 тур.  Субота Група “А” ФК «Машівка» – «Легіон» (Полтава) – 0:2 (юнаки 1:2) ФК «Диканька» – ФК «Рокита» – 0:2...Футбол Полтавщини

У Львові на стадіоні “Арена-Львів” відбувся матч 30-го туру чемпіонату УПЛ, в якому “Верес” приймав “Ворсклу”. Поєдинок завершився внічию 0:0. “Ворскла” набрала 45 очок і продовжує залишатися на 3-му місці, але “Зоря” в якої 43 бали має шанс обігнати ворсклян.Футбол Полтавщини

“Гірник-Спорт” у поєдинку 31-го туру мінімально поступився на виїзді МФК Миколаєву. Все вирішив єдиний гол Герасимця на початку гри. Після розіграшу кутового Семенина виконав подачу на дальню штангу, яку хавбек і замкнув. В наступному турі гірники” вдома прийматимуть “Інгулець”. 2.05.2018 Перша ліга...Футбол Полтавщини