Новости источника:

«Футбол Полтавщини»

Кременчуцький Кремінь у матчі вісімнадцятого туру чемпіонату України вдома приймав іншого аутсайдера Черкаський Дніпро. Матч між  передостанньою та  останньою командою першої ліги завершився мінімально перемогою  господарів. Єдиний гол на 73 хвилині провів Янаков. Після перемоги “Кремінь” ділить з “Волинню” та “Сумами” 15-17...Футбол Полтавщини

Полтавська Ворскла в домашньому матчі 13 го туру проти Карпат зазнала несподіваної поразки. Єдиний гол у зустрічі гості забили на 83 хвилині, відзначився колишній гравець Ворскли Сергій М’якушко. Ворскла втратила третю сходинку на яку піднявся Олімпік, в наступному турі на...Футбол Полтавщини

ФК” Полтава” в матчі 18 туру Першої ліги вдома розгромив “Гірник Спорт”. Результат гри полтавці зробили ще до перерви забивши гостям три голи, після перерви господарі закріпили перемогу ще одним забитим голом довівши підсумковий рахунок до 4:0. Результат цієї гри...Футбол Полтавщини

Минулої неділі, 14 жовтня, завершився чемпіонат Лохвицького району. За підсумками сезону чемпіоном став Сокіл» (Токарі), срібні нагороди здобули «Озничі» з Вирішального, а бронза дісталася ФК «Погарщині» В останньому турі зафіксовано такі результати:   14.10.2017 р. 22 тур. «Перемога» (Гиряві Ісківці) – ...Футбол Полтавщини

У середу, 21 жовтня, у вищій лізі чемпіонату Полтавщини відбулися поєдинки двадцять четвертого туру. В зіграних матчах зафіксовані такі результати:       18.10.2017 р. 24 тур «Колос» (Лазірки) — ФК «Лубни» 1:0 «Інваспорт» (Полтава) — «Динамо» (Решетилівка) 0:8 «Олімпія»...Футбол Полтавщини

Минулої суботи, 14 жовтня, на полях Хорольського району відбулися поєдинки 1/2 фіналу осіннього кубка. В жодній із пар фіналісти ще не визначилися, хоч в обох матчах господарі й здобули перемоги, це аж ніяк не гарантує їм легкого життя у матчах...Футбол Полтавщини

У суботу, 14 жовтня, у першій та другій лізі чемпіонату Кобеляцького району відбулися поєдинки дев’ятнадцятого та шістнадцятого турів відповідно. В цих матчах зафіксовано такі результати: 14.10.2017 р. Перша ліга 19 тур.  “Лан” (Шенгури) –  ФК “Озера” 3:3 Котовське” (Вітрова Балка) – ...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 14 та 15 жовтня, в групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини були зіграні поєдинки двадцятого туру, в яких зафіксовано такі результати:     14-15.10.2017 р. 20 тур. ФК «Кобеляки» — «Псел» (Гадяч) 8:0 «Аргус» (Голобородьківське) — «Вікторія»  (Первозванівка)...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 14 жовтня, в групі A першої ліги чемпіонату Полтавщини відбулися поєдинки шістнадцятого туру, в яких зафіксовані такі результати:     14-15.10. 2017 р. 16 тур. «Локомотив» (Гребінка) — «Дружба» (Очеретувате) 3:0 ФК «Семенівка» — ФК «Глобине» 1:0 ФК...Футбол Полтавщини

16 жовтня у місті Лубни на стадіоні “Центральний” відбувся поєдинок за Суперкубок Лубенського району між командами ФК «Лубнимаш» та «Нива» (Остапівка). Основний час гри завершився результативною нічиєю 2:2. А у серії післяматчевих пенальті точнішими були Лубенці. Тож Суперкубок дістався ФК...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 14 та 15 жовтня, у чемпіонаті Полтавського району, в обох лігах, відбулися матчі четвертого туру другого етапу змагань, в яких зафіксовано такі результати: 14 – 15.10. 2017 р. 4 тур. Перша ліга. «Гренада» (Микільське) – ДЮСШ (Розсошенці) –...Футбол Полтавщини

Минулого тижня у вищій лізі чемпіонату Полтавщини відбулися два поєдинки. У середу, 11 жовтня, в матчі 23 туру ДЮФШ Ворскла у полтавському дербі перемогла Інваспорт з рахунком 3:1, а в суботу вже в рамках 26 туру той же «Інваспорт», в другому матчі...Футбол Полтавщини

16 жовтня “Гірник-Спорт” у виїзному матчі проти луцької Волині здобув перемогу з рахунком 1:0. Переможний гол на 64 хвилині забив Фаюк, який щойно вийшов на заміну. “Гірники” перемагають після двох поспіль поразок й закріплюються на восьмому місці. В наступному турі команда Пучкова...Футбол Полтавщини

Минулого тижня у чемпіонаті Полтави були зіграні поєдинки сімнадцятого туру. Також, відбувся перенесений матч п’ятого туру першого кола, в якому  Решетилівське Динамо  з рахунком 3:2 перемогло Зорю. 10-15.10.2017 17 тур. Динамо (Решетилівка) – Зоря 3:2 Левада – Бруклін 3:1 Атака-Автотранс –...Футбол Полтавщини

ФК Полтава перервав свою невдалу серію з двох поспіль поразок домашньою перемогою над винниківським Рухом. Господарі весь матч домінували на полі, тож підсумкова перемога стала повністю закономірною. Єдиний гол у зустрічі забив Савченко, скориставшись передачею партнера з правого флангу. В...Футбол Полтавщини

Кременчуцький Кремінь в поєдинку сімнадцятого туру чемпіонату України в першій лізі, вдома сенсаційно відібрав очки у лідера чемпіонату, зігравши в нічию 1:1. Арсенал першим відкрив рахунок на 54 хвилині, відзначився Кізілатеш. Господарі відігралися на 73 хвилині, нічийний рахунок встановив Богданов. У наступному...Футбол Полтавщини

У суботу, 14 жовтня, в Карлівці на стадіоні Машинобудівник відбувся фінальний поєдинок кубку Карлівського району, в якому зустрілися «Лан» (Верхня Ланна) та «Дарій» (Климівка). Основний час поєдинку, який завершився в нічию, порадував глядачів великою кількістю голів, яких команди забили аж...Футбол Полтавщини

4 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся фінальний поєдинок Кубка Полтавщини в якому зустрілися ФК Рокита та «Олімпія» (Савинці). Перемогу в зустрічі здобула команда з Миргородського району, таким  чином ставши чотириразовим володарем кубку області.   14.10.2017 р. Фінал Кубку...Футбол Полтавщини

У неділю, 8 жовтня, відбувся останній тур чемпіонату Семенівського району. Результати цих матчів не могли вплинути на підсумкове розташування команд у турнірній таблиці, тож деякі колективи вирішили не догравати чемпіонат до кінця й не з’явилися на поєдинки останнього туру.  ...Футбол Полтавщини

Полтавська Ворскла у центральному матчі дванадцятого туру чемпіонату України, на виїзді, програла донецькому Шахтареві. Поступаючись по ходу поєдинку 2:0 полтавці зуміли зрівняти рахунок, дублем відзначився Коломієць. Але втримати нічию команді Сачка не вдалося, на 82 хвилині матчу Феррейра приніс перемогу господарям зробивши рахунок...Футбол Полтавщини