Новости источника:

«Футбол Полтавщини»

18 серпня у Горішніх Плавнях відбувся матч п’ятого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги між місцевим «Гірником-Спорт» та «Балканами» з села Зоря Одеської області. Господарі здобули мінімальну перемогу, єдиний гол на 42 хвилині матчу забив Кіча. 18.08.2018  Перша ліга 5...Футбол Полтавщини

У Полтаві завершився матч 5-го туру УПЛ, в якому “Ворскла” приймала “Маріуполь”. Полтавська команда пропустила першою, однак не тільки відігралася, але і в кінцівці вирвала вольову перемогу – 2:1.  На 21-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник “Маріуполя” Фомін. Вже...Футбол Полтавщини

18 серпня у Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена» імені Бабаєва відбувся п’ятий тур чемпіонату України в другій лізі, в якому  місцевий  «Кремінь»    з рахунком 1:0  переміг ФК «Нікополь». Єдиний гол забив Черній на 45-ій хвилині. «Кремінь» продовжує очолювати турнірну таблицю,...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними відбувся одинадцятий тур чемпіонату Лохвицького району. В зіграних поєдинках зафіксовані такі результати: 11 тур. 11.08.2018 Дружба (Яхники) – ФК Сенча 3:2 ФК Погарщина – ФК Лохвиця 2:4 ФК Іскавці – Сула (Бодаква) 4:2 Озничі (Вирішальне) – Юність (Харківці)...Футбол Полтавщини

Минулого тижня відбулися матчі 10 туру чемпіонату Машівського району. У зіграних поєдинках зафіксовано такі результати:  11.08.2018 10 тур. Нива (Кошманівка) – ФК Новий Тагамлик 3:0 ФК Суходілка (Кустолово-Суходілка) – ФК Коновалівка 7 – 1 Оріль (Ряське) – ФК Машівка 1...Футбол Полтавщини

Сьогодні, 15 серпня, в Полтаві на стадіоні Локомотив відбувся фінальний поєдинок кубка Полтавщини, в якому зустрілися Колос з Лазірок та Олімпія Савинці. З перших хвилин ініціативу в поєдинку захопили номінальні гості, але по справжній небезпечний момент в матчі відбувся лише...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними було зіграно 8-й тур чемпіонату Миргородщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати: 12.08.2018 8 тур ФК Комишня – Темп (Декабристи) 2:6 Кристал (Черевки) – Промінь (Білики) 4:2 Нива (Попівка) – ФК Ромодан 3:2 Турнірна таблиця станом на 14.08.2018...Футбол Полтавщини

11 серпня, футболісти “Кременя” зіграли матч 4 го туру другої ліги, проти запорізького “Металургу”. Вдруге поспіль кременчужанам не вдалося перемогти, як і в минулому турі поєдинок завершився нічиєю 1:1. 11.08.2018. 4-й тур Друга ліга . м.Запоріжжя. “Славутич-Арена” «Металург» (Запоріжжя) – «Кремінь»...Футбол Полтавщини

У Харкові відбувся матч 4-го туру УПЛ, в якому “Шахтар” здобув перемогу з великим рахунком над полтавською “Ворсклою”. Поєдинок завершився з рахунком 4:1. Полтавська команда активно розпочала зустріч і заслужено вийшла вперед на 25-й хвилині, коли ударом головою відзначився Шарпар. У...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними, 4 та 5 серпня завершився перший етап чемпіонату Полтавщини. За результатами якого сформувалася вища та перша ліга. Група А «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Легіон» (Полтава) — 1:4 (юнаки 1:0) ФК «Козельщина» — ФК «Кобеляки» 1:5 (юнаки 0:3) «Динамо»...Футбол Полтавщини

4 серпня у Миколаєві відбувся матч третього туру другої ліги у групі Б між кременчуцьким «Кременем» та місцевим ФК «Миколаїв-2». Підопічні Ігоря Столовицького першими забили, але перемогти не змогли, поєдинок завершився з рахунком 1:1. «Миколаїв-2» – «Кремінь» 1:1 Голи: Бардадим (58)...Футбол Полтавщини

У третьому турі першої ліги Гірник-Спорт” нарешті перериває неприємну смугу з поразок й вперше в сезоні виграє. Гірники вдома з рахунком 2:1 переграли столичну Оболонь. Голами відзначилися Корольков та Шевчук. 4.08. 2018 р. Перша ліга. 3 тур. Горішні Плавні.  Стадіон  «Юність» 600...Футбол Полтавщини

У чемпіонаті Миргородського району розпочалося  друге коло. У шостому  турі були зафіксовані такі результати: 6 тур. «Нива» (Попівка) – ФК «Комишня» 8:0 «Кристал» (Черевки) – «Темп» (Декабристи) 2:3 ФК «Ромодан» – «Промінь» (Білики) 6:0 Турнірна таблиця станом на 1.08.2018 р.Футбол Полтавщини

У чемпіонаті Машівського району стартувало друге коло. У восьмому турі були зафіксовані такі результати: 8 тур. ФК Машівка – ФК Базилівщина  1:2 ФК Суходілка (Кустолово-Суходілка) – Нива (Кошманівка) 0:4 Оріль (Ряське) – ФК Новий Тагамлик  12:1 ФК Михайлівка – ФК Коновалівка...Футбол Полтавщини

4 серпня “Ворскла” перервала свою серію невдач в чемпіонаті України, мінімально перегравши в матчі третього туру УПЛ ФК “Львів”. Єдиний гол у поєдинку забив бразильський новачок “Ворскли”, 21-річний форвард Ніколас Карека, який вийшов в матчі на заміну. 4.08.2018 3 тур . УПЛ...Футбол Полтавщини

Минулими вихідними було зіграно 14-й тур чемпіонату Полтавщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати: Група A «Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Рокита» 1:2 (юнаки 0:1) ФК «Кобеляки» — ФК «Карлівка» 4:1 (юнаки 4:1) «Легіон» (Полтава) — «Стандарт» (Нові Санжари) 11:0 (юнаки...Футбол Полтавщини

У матчі другого туру першої ліги “Гірник-Спорт” на виїзді зазнав розгрому від ФК “Дніпро-1″. Гра завершилася з рахунком 6:0. Вже до перерви господарі вирішили долю матчу. Відкрив Рахунок Максим Лопирьонок, згодом Юрій Кравчук вразив власні ворота. У кінцівці тайму дублем відзначився...Футбол Полтавщини

29 липня кременчуцький «Кремінь» вдома переміг херсонський «Кристал» з рахунком 3:0. Голами відзначилися Бєлоусов, Богданов та Павлик. Після двох турів Кремінь має 6 очок й очолює турнірну таблицю. Наступний матч «Кремінь» зіграє на виїзді 4 серпня з ФК «Миколаїв-2» 29.07.2018.  Друга ліга,...Футбол Полтавщини

У Києві на стадіоні “Динамо” ім. Валерія Лобановського відбувся матч 2-го туру УПЛ, в якому полтавська «Ворскла» мінімально програла донецькому “Олімпіку”. Поєдинок завершився з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі на 51-й хвилині забив Балашов. “Олімпік” набрав перші 3 очки в...Футбол Полтавщини

У чемпіонаті Машівського району завершилося перше коло. В останньому турі зафіксовані такі результати:  7 тур. ФК Машівка – ФК Коновалівка 10:1 Оріль (Ряське) – Нива (Кошманівка) 0:3 ФК Базилівщина – ФК Суходілка (Кустолово-Суходілка) 6:0 ФК Новий Тагамлик – ФК Базилівщина...Футбол Полтавщини