Новости источника:

«Футбол Полтавщини»

Нападник Ворскли Денис Васін погодив із клубом умови нового трудового договору. Термін дії попереднього добіг свого до кінця у грудні 2018 року. До цього часу Денис півроку відновлювався після операції на коліні, отриманої в літньому спарингу у Словенії. Після відновлення...Футбол Полтавщини

«Гірник-Спорт» не продовжив співпрацю з вісьмома футболістами. Офіційно команду залишили: Воротар: Олексій Баштаненко. Захисники: Олександр Аксьонов, Андрій Власюк, Богдан Боровський, Ігор Гончар. Півзахисники: Ярослав Ямполь, Дмитро Сидоренко. Нападник: Андрій Фаюк. «Гірник-Спорт» вийде з відпустки 24 січня. Футбол Полтавщини

16 січня Ворскла першою серед команд УПЛ провела контрольний поєдинок у 2019 році. Суперником полтавців став чинний чемпіон Румунії ФК Клуж. Гра завершилася нульової нічиєю. Наступний контрольний матч полтавці зіграють з іншим румунським клубом Універсітаття. 16.01. 2019 р, Туреччина м.Футбол Полтавщини

14 січня полтавська «Ворскла» відправилася на перший закордонний збір в Анталію. До Туреччини тренерський штаб взяв 25 футболістів: Воротарі: Шуст, Ткаченко, Різник Захисники: Артур, Чижов, Даллку, Гіоргадзе, Кане, Мартиненко, Сапай, Якубу Півзахисники: Биков, Чеснаков, Габелок, Кобахідзе, Мисик, Одарюк, Пердута, Ребенок, Саків, Шарпар, Скляр...Футбол Полтавщини

Нападник «Ворскли» Денис Васін пішов з клубу. Контракт гравця з полтавцями закінчився і клуб не захотів його продовжувати. Велику частину першої половини сезону Васін провів в лазареті. На його рахунку 9 матчів і 1 м’яч. Футбол Полтавщини

Французький ПСЖ вирішив зробити щедрий жест своєму супернику у Кубку Франції. Французький ПСЖ віддав свої призові за вихід до 1/16 фіналу Кубку Франції клубу п’ятого дивізіону країни Понтіві. Про це повідомляє видання Parischampions.fr. На стадії 1/32 фіналу парижани обіграли Понтіві...Футбол Полтавщини

8 січня полтавська «Ворскла» першою з команд УПЛ вийшла з відпустки. Збір команди відбувся о 15:00 на стадіоні імені Бутовського. Не прибули до Полтави троє футболістів — Михайло Сергійчук, Владислав Кулач та В’ячеслав Шарпар. Команда пробуде в Полтаві до 14...Футбол Полтавщини

Першою з усіх клубів УПЛ з відпустки вийде полтавська Ворскла. 8 січня футболісти Ворскли зберуться в Полтаві, а на 14-е число запланований виліт до Туреччини. В рамках цього збору ворскляни проведуть чотири спаринги. 16 січня полтавці зіграють з румунським Клужем...Футбол Полтавщини

Екс-тренер «Вереса» та «Руху» Володимир Мазяр  очолив «Гірник-Спорт»  з Горішніх Плавнів. Про це повідомляє прес-служба клубу. 1 січня 2019 завершилося співробітництво «Гірника-Спорт» з Сергієм Пучковим. Новим головним тренером команди призначено 41-річного Володимир Мазяра. Останнім місцем роботи Мазяра був «Акжайик». 15...Футбол Полтавщини

Одразу після гри у Лісабоні полтавські футболісти пішли у відпустку, яка триватиме 25 днів. У новому році команда збереться в Полтаві після новорічно-різдвяних свят, 8-го січня (вівторок). У втягуючому циклі команда перебуватиме до 13-го січня, а 14-го візьме курс на...Футбол Полтавщини

В Лісабоні на стадіоні Жозе Алваладе завершився матч останнього 6-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому місцевий Спортинг приймав українську Ворсклу з Полтави. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів. Таким чином, Ворскла набрала 3 очки на груповому...Футбол Полтавщини

В Одесі на Чорноморець-Арена завершився матч 18-го туру УПЛ, в якому Чорноморець приймав полтавську Ворсклу і програв з мінімальним рахунком. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол  на 4 хвилині забив Чижов. Таким чином, Ворскла набрала 27 очок і зберегла...Футбол Полтавщини

У Полтаві відбувся один з центральних матчів 17-го туру української Прем’єр-ліги, в якому “Ворскла” приймала на своєму полі “Олександрію”. Перемогу  у поєдинку здобули гості з рахунком – 1:0. Єдиний гол на 4-й хвилині забив Ковалець.  Після поразки полтавці опустилися на п’яту...Футбол Полтавщини

В Києві на НСК Олімпійський завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому полтавська Ворскла приймала англійський Арсенал з Лондона. Матч завершився розгромною поразкою української команди з рахунком 0:3. Таким чином, “Арсенал” набрав 13 очок і разом...Футбол Полтавщини

Група з надзвичайних ситуацій УЄФА прийняла рішення перенести матч 5-го туру Ліги Європи Ворскла – Арсенал з Полтави до Києва. Пов’язано це з введення військового стану в деяких областях України. Поєдинок відбудеться 29 листопада на НСК Олімпійський і розпочнеться о...Футбол Полтавщини

24 листопада у Маріуполі завершився матч 16-го туру чемпіонату УПЛ, в якому “Маріуполь” приймав полтавську “Ворсклу”. Гра завершилася з рахунком 1:0. Єдиний гол в цій грі був забитий на 57-й хвилині відзначився Олександр Зубков. Таким чином, у Ворскли, як і раніше, 24...Футбол Полтавщини

18 листопада, на стадіоні “Оболонь Арена” у матчі 18-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги ФК “Гірник-Спорт, мінімально поступився місцевій Оболоні, з рахунком 0:1. Наступний свій поєдинок гірники проведуть на весні. На зимову перерву команда відправилася на дванадцятому місці.Футбол Полтавщини

У суботу, 10 листопада, відбулися “стикові” матчі за нагороди чемпіонату Полтавщини. У фіналі між собою зіграли «Дружба» з Очеретуватого та «Аргус» з Голобородьківського. Перший матч у Полтаві закінчився з рахунком 2:3 на користь «Дружби». Матч відповідь завершився нічиє 1:1.Таким чином «Дружба» ...Футбол Полтавщини

11 листопада у Полтаві завершився матч 15-го туру УПЛ, в якому Ворскла приймала донецький “Шахтар”. Поєдинок завершився з рахунком 0:2. Гірники мали перевагу впродовж усієї гри й вже до перерви реалізували її у два голи. На 19-й хвилині гірники відкрили...Футбол Полтавщини

11 листопада, Гірник Спорт вдома зіграв останню гру в цьому році, суперником гірників став лідер першості СК Діпро-1. Матч завершився з рахунком – 0:3. Після 16 зіграних поєдинків гірники мають в активі 14 очок й дванадцяте місце у турнірній таблиці.Футбол Полтавщини