Новости источника:

«Чемпион»

Фінський пілот Ferrari Кімі Райкконен став переможцем Гран-прі США.Райкконен здобув перемогу на Гран-прі Формули-1 вперше з березня 2013 року, коли виграв гонку в Австралії.Друге місце посів нідерландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен, третім став британський гонщик Mercedes Льюїс Гемілтон.У загальному...Чемпион

У 9-му турі чемпіонату Італії Інтер на останніх хвилинах вирвав у Мілана перемогу в дербі.У компенсований арбітром час Інтеру приніс перемогу Мауро Ікарді, який забив головою після флангового навісу.Чемпіонат Італії, Серія A9-й тур21 жовтняІнтер - Мілан 1:0 (0:0)Гол: 1:0 -...Чемпион

Манчестер Сіті прилетів до Харкова на матч Ліги чемпіонів проти Шахтаря.Серед інших гравців до України прибув лідер МанСіті Кевін Де Брюйне, який щойно відновився після травми. Також у складі делегації українець Олександр Зінченко.Англійський клуб перебуватиме у Харкові чотири дні.Матч 3-го...Чемпион

Реал вирішив звільнити Хулена Лопетегі з посади головного тренера.Про це повідомляє Marca.Існує велика ймовірність, що Реал до матчу Ліги чемпіонів проти чеської Вікторії, який відбудеться 23 жовтня, буде готувати інший фахівець.За даними видання, основним кандидатом на заміну Лопетегі є Сантьяго...Чемпион

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відвідав матч чемпіонату Італії між Інтером та Міланом.Шевченка на стадіоні Сан-Сіро показали під час телевізійної трансляції матчу 9-го туру чемпіонату Італії.У роки виступів за Мілан - Шевченко забив у ворота Інтера 14 голів.Нагадаємо, Андрій...Чемпион

Юний футболіст Реалу Вінісіус Жуніор продовжує показувати неймовірну гру в дублі королівського клубу.В останньому матчі Сегунди Б, бразилець виконав штрафний, не залишивши жодного шансу голкіперу суперника.Нагадаємо, зіркового новачка Реалу вкусили прямо під час матчу.Чемпион

Колишній асистент Андрія Шевченка - Рауль Ріанчо, буде призначений в.о. головного тренера московського Спартака.Про це повідомляє Спорт-Експрес.Керівництво московського клубу ухвалило принципове рішення про відставку італійця Массімо Каррери. Виконувати обов'язки головного тренера буде екс-асистент Сергія Реброва у Динамо та Андрія Шевченка...Чемпион

У 12-му турі чемпіонату України Олександрія перемогла Карпати з рахунком 2:1.За Олександрію у першому таймі забили Дмитро Шастал та Кирило Ковалець. По перерві ініціативу перехопили Карапати, які зусиллями Олексія Гуцуляка скоротили відставання.Проте Олександрія втримала перемогу 2:1.Нагадаємо, у іншому матчі 12-го...Чемпион

Українець Олексій Хобленко забив гол за брестське Динамо з передачі Олександра Нойка.Обидва українця вийшли у стартовому складі Динамо на матч проти мінського Торпедо та допомогли своїй команді перемогти 2:0.На 15-й хвилині матчу Хобленко відкрив рахунок з передачі Нойока.Для Хобленка цей...Чемпион

У 12-му турі чемпіонату України Олександрія перемогла на своєму полі Карпати.Завдяки перемозі з рахунком 2:1, Олександрія набрала 25 очок та залишається на третьому місці. Карпати із 10 пунктами йдуть на десятій позиції.Чемпіонат України, УПЛ12-й тур21 жовтняОлександрія - Карпати 2:1 (2:0)Голи:...Чемпион

Нещодавно Ювентус опублікувавпрев'ю до матчу проти Манчестер Юнайтед в Лізі Чемпіонів.Нам продемонстрували зірок, які стали легендами в обох клубах, а також історію протистоянь цих легендарних команд.Нагадаємо, гол Роналду не допоміг Ювентусу здолати Дженоа.Також,Челсі вирвав нічию у Манчестер Юнайтед в АПЛ.Чемпион

Український півзахисник Вест Гема Андрій Ярмоленко пропустить через травму ахілла, щонайменше півроку.Про це повідомляє Goal.com.За інформацією джерела видання, українець вже пройшов медогляд, за підсумками якого у нього діагностували розрив ахіллового сухожилля. Ярмоленку знадобиться операція та тривалий час на відновлення.Офіційної інформації...Чемпион

Головний тренер Олімпіка Вячеслав Шевчук розповів про перемогу Олімпіка над Чорноморцем.Про це повідомляє "Футбол 1"."Я радий, що сьогодні здобули цю перемогу, вона була дуже складною. Я говорив, що Чорноморець - хороша команда, у них грамотний тренер і добре вибудувана гра,...Чемпион

Український форвард Роман Яремчук відзначився голом за Гент у матчі чемпіонату Бельгії проти Остенде.Яремчук вийшов у стартовому складі Гента та на 43-й хвилині зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.Загалом на рахунку Яремчука у нинішньому сезоні 16 матчів за Гент...Чемпион

Донбас програв у вирішальному матчі латвійському Курбадсу та вибув з Континентального кубка.Континентальний кубокДругий раундГрупа С3-й турДонбас (Україна) - Курбадс (Латвія) 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)Голи: 0:1 - Ципуліс (Упітіс, Аугусткалнс - біл.) - 25:43, 0:2 - Ранцевс (Хомяковс) - 30:04, 1:2...Чемпион

У 9-му турі чемпіонату Англії Евретон на останніх хвилинах вирвав перемогу у Крістал Пелас.Крістал Пелас міг вийти вперед на 59-й хвилині, але Лука Міловоєвич не зміг переграти голкіпера з пенальті.Евертон покарав суперника наприкінці матчу, коли забили Домінік Кальверт-Льюїн та Дженко...Чемпион

У 10-му турі чемпіонату Франції суперник Динамо у Лізі Європи - Ренн, зіграв унічию із Сент-Етьєном.Ренн зіграв із Сент-Етьєном внічию 1:1, набрав 12 очок та залишився на 11-му місці.Чемпіонат Франції, Ліга 110-й тур21 жовтняСент-Етьєн - Ренн 1:1 (1:1)Голи: 1:0 -...Чемпион

Поєдинок українця Владислава Сіренка скасували, через те, що його суперник не прилетів до ПАР.Про це повідомляє Luckypunch.net.Проти 23-річного киянина в ринг повинен був вийти представник Аргентини Рожеліо Омар Россі, який, не зміг вилетіти на бій. Поєдинок Сіренко - Россі мав...Чемпион

Захисник Динамо Тамаш Кадар плюнув у бік арбітра під час матчу УПЛ проти ВорсклиПро це повідомляє Профутбол у twitter.На 59-й хвилині матчу арбітр Анатолій Абдула показав Кадару жовту картку, після чого угорський футболіст плюнув у бік судді, який вже розвернувся...Чемпион

Спаринг-партнер Олександра Усика - Малік Скотт, вражений майстерністю українця.Про це повідомляє ESNews."Я перебуваю в Києві вже чотири тижні. Усик боксує, ніби у нього чорний пояс з боксу. Ми спарингуємо щодня. Він розумний, він навчений, він неймовірний, просто майстер боксу", -...Чемпион