обновлено
20.10.2018
14:35
Очікується, що синод Вселенського патріархату визнає незаконною анафему Філарета та анексію РПЦ Київської митрополії в 1686 році - УПЦ-КП

Синод Вселенського Патріархату зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української провославної автокефальної церкви Макарія та визнав їх канонічними. Новини Полтавщини >>  12.10.2018 07:09

За його словами, процес об’єднання буде дуже швидким. Проте попередня дата об'єднавчого собору ще не визначена.

Раніше патріарх Філарет зазначав, що після зняття анафеми архієреї трьох церков зможуть об’єднатися в єдину Українську православну церкву, яка потім буде визнана Вселенським патріархом.

Синод Вселенського патріархату, який проходив у Стамбулі з 9 по 11 жовтня, ухвалив рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні.

Нагадаємо, що Філарет підтвердив зняття з нього анафеми.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет прогнозує проведення об’єднавчого архієрейського собору найближчим часом.

Про це він сказав на брифінгу у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Ми домовимось, коли скличемо цей собор. А ми, я так планую, скличемо його найближчим часом. Це буде архієрейський собор, де братимуть участь архієреї Київського патріархату, архієреї Автокефальної церкви на чолі з митрополитом Макарієм і архієреї Московського патріархату, які захочуть», - сказав патріарх Філарет.

День


Другие новости темы:


Еще ссылки (62) про «Очікується, що синод Вселенського патріархату визнає незаконною анафему Філарета та анексію РПЦ Київської митрополії в 1686 році - УПЦ-КП»

Смотри также:

Калейдоскоп событий