Персона:

Тарас Прохасько

Прохасько, Тарас Богданович

Тара́с Богда́нович Проха́сько (род. 16 мая 1968 года, Ивано-Франковск) — современный украинский писатель-прозаик, один из деятелей станиславского феномена.

Тара́с Богда́нович Проха́сько (род. 16 мая 1968 года, Ивано-Франковск) — современный украинский писатель-прозаик, один из деятелей станиславского феномена.

По материалам Википедии

Часом житло вибирають за бальконом, часом балькон стає найважливішою складовою житла. Бліц-інфо

Чи то через тих, хто мене виховував, чи через власні фонетичні вади, але я не можу вимовити слова «балкон», вимовити з твердим «л», навіть з київськими україномовними бандитами не вдавалося сказати інакше, тільки «балькон», як і «лямпа» Івано-франківський портал новин "Репортер"

Польща, як і всі демократичні країни, залежить від обраної на даному етапі влади. Приблизно так, як була Україна Януковича чи Україна інших періодів, чи Росія Путіна. Newsonline24

"Теперішня польська риторика щодо України - це особливості теперішнього польського владного режиму. Приблизно так, як була Україна Януковича чи Україна інших періодів, чи Росія Путіна. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Конфликт с Польшей: В Украине сделали заявление

В конфликте на почве исторических разногласий между Украиной и Польшей лучше всего занять выжидательную позицию. Также важно понимать, что радикально настроенных поляков очень мало. Такую позицию высказал украинский писатель Тарас Прохасько. Chaspik

Так само, як історія спільнот є історією еліт, яка є історією ідей. Бліц-інфо

Нарешті у мудреців усього світу зявився шанс заговорити українською. Бліц-інфо

Але є цілком зрозумілим, коли не пояснювати майже нічого. Спільнота потребує, щоби її навчили, щоби їй показали, щоби їй […] Івано-франківський портал новин "Репортер"

Отож, 5 листопада я вже був на місці. Двадцять першого листопада, найголовніший день наступних десятиліть. Бліц-інфо

Найбільше мене захоплювала така фраза - старшини відбирають неукраїнцям зброю і приказують їм спати, а інших виводять на подвір'я Івано-франківський портал новин "Репортер"

П

Під час презентації, яка відбулася за підтримки книгарні "Букініст", розповідали про книги "Незакінчений хрестовий похід", "Американська молитва", "Злодій"та показували художні фільми про їхніх авторів -Рафала Воячека, Джима Моррісона і Ґеорґа Гайма. Весь город - Черновцы

Каміння завжди було під ногами і, що важливіше, під рукою. Світ стає інакшим, коли летюче каміння є не магічним реалізмом. Бліц-інфо

Кращі книги запорізької «толоки

Видавництво «Люта справа» за книгу «Череп» Олега Шинкаренка; Z-city.com.ua

Назустріч улюбленому письменнику: Франківці зустрілись з Марією Вайно

Щоразу все більше івано-франківців бере участь у цьому проекті. Франківчани

Стихи начал печатать 1963 года, когда в республиканской прессе появилось несколько подборок стихов. Деловая столица (газета)

Переважно кожен має свій індивідуальний набір того, про чистоту чого дбає. Бліц-інфо

У деяких пристойних домах доводиться пити чай з чистих порцелянових горняток, які всередині аж коричневі від усіх попередніх якісних чаїв, які у них наливали. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Війна стає очевидною саме на вулицях, бо тільки вулиці є очевидним простором міста. І кожна неповага до вулиць це війна. Бліц-інфо

16.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий